SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

płatki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
sorki że odświeżam ale w wyszukiwarce nie wiele jest na ten temat. Mam pytanie czy te płatki z lidla firmy Nordwaldtaler(niebieskie opakowanie to płatki normalne czy błyskawiczne?
Na opakowaniu pisze: Delikatne płatki owsiane z pełnego ziarna powstałe przy zastosowaniu nowoczesnych procesów procesów produkcyjnych, dzięki czemu zachowują wszystkie składniki odżywcze, w które bogaty jest owies.
Skład na 100g:
355kcal
Białko - 13,5g
Ww przyswajalne - 58,7g
- z tego cukry - 0,7g
tłuszcz całkowity - 7,0g
z tego nasycone kwasy tłuszczowe - 1,3g
błonnik -10,0g
sód - 0,007g

pytam ponieważ jem te płatki na śniadanie i często w ciągu dnia(najlepiej mi wchodzą). Błyskawiczne mają wiele większe IG niż normalne owsiane więc info dla mnie istotne.

Z gór dzięki za jakąkolwiek odp.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
A nie jest napisane na opakowaniu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
no właśnie nie, pisze tylko to co napisałem a reszta to obcojęzyczne opisy. No i na "stronie głównej" opakowania pisze Haferflocken aus dem vollen Korn - co znaczy płatki owsiane z pełnego ziarna
niby wydaje się że wszystko jest ok ale są drobniejsze niż normalne owsiane i szybciej wchłaniają wodę, dlatego mam wątpliwości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
górskie albo błyskawiczne jak nie zapomnę porównam z błyskawicznymi jutro w sklepie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
sa to blyskawiczne odpusc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Błyskawiczne są złe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
nie są złe ale mają zdecydowanie wyższe ig co dla niektórych może mieć znaczenie, zwłaszcza na redukcji. Akurat ja na redukcji nie jestem ale unikam wysokiego IG poza porą po treningową, a że lubie te płatki to jem je często, czasem nawet 3 razy dziennie. Dlatego te info dla mnie było ważne
Dzięki chłopaki za odp!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Do Oceny / Poprawki

Następny temat

Nadmiar białka

WHEY premium