SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pęknięte żebro

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1814
Witam
Trenuje vale tudo od jakiegos czasu i na tajskim odnioslem kontuzje ktora nasilila sie po treningach bjj... otoz koles chcac dojsc do pozycji, spadl na mnie kolanem i calym swoim ciezarem9spadl na żebro to na samym dole) mialem pewne bóle i po tyg. zrobilem sobie przeswietlenie (matka pracuje na RTG wiec tam robilem a nie u lekarza sportowego) a zdjecie ogladal chirurg i powiedzial ze mam pęknięte żebro. zalecając zaprzestanie treningów na miesiąc(brrrrr) obandazowanie miejsca i smarowanie voltarenem.
Ja ze jestem upraty nie zastosowalem sie polazlem na trening i niestety musialem stwierdzic ze nie da sie cwiczyc z tym...
zrobie wiec 2 tyg przerwy zarowno od sztuk walk i silowni nie forsuje miejsca smaruje miejsce i wracam ze zdwojona siła
myslicie ze 2 tyg wystarcza? i mozna cos jeszce robic czy nie robic?
pozdro
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Idz jeszcze do innego lekaża specjalisty i zobacz co powie. Jak zaleci to co pierwszy dostosuj się do tego a mała przerwa w treningu nikomu nie zaszkodziła, lepiej odczekaj dłużej niż później będziesz kaleką do końca życia. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 9533 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18704
ok 3-4 tygodnie !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 10832 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38587
musisz wytrzymać! już ci to pisalismy w któryms z działów, w MMA lub Grapplingu. popatrz na mnie - już 4 tygodnie na ławie, a nie znoszę jajek, nie przytupuję. lico mam spokojne a wejrzenie czyste, bo wiem że jeszcze ze 2 tygodnie rehabilitacji i będę zdrowy.
wiem, ze pierwsza powazna kontuzja to ciężka próba dla cierpliwości, ale wyluzuj. bierz przykład ze mnie. pamiętaj, że w naszym światku podstawa to walka z samym sobą, jakkolwiek by to głupio nie brzmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Mam podobny problem, tyle że nie jestem pewien czy to pęknięcie. Miałem ze dwie bójki w ciągu 4 miesięcy i od tej pory gdy dotknę dwóch ostatnich żeber czuje tak jakbym dotknął siniaka. Czy to faktycznie pęknięcie/stłuczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
I ja mam podobnie. Chyba...dzien po treningu umieralem i nie moglem oddychac...z czasem do dzis bylo coraz lepiej. Bo unikalem jakiegokolwiek wysilku fizycznego.
Dzis robilem pranie reczne...i bol powrocil ;/..robie sobie 10 dni przerwy...zobaczymy jak bedzie

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masturbacja a testosteron

Następny temat

Maszynka m3 power ?

Wheya