SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pekniete zebro?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kopt z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211
Czesc,

Ostatnio gralem w rugby, dostalem uderzenie w klatke i zastanawiam sie, czy moze nie mam peknietego zebra. Postanowilem napisac w tym dziale, bo ktos tu moze miec doswiadczenie w tej sprawie.

To jest piaty dzien po uderzeniu; mam duzego siniaka na klatce; w jednym miejscu boli jak sie naciska. Boli jak sie mocno wyprostuje, jak wezme gleboki oddech, i solidnie boli jak kaszle albo kicham, klade sie albo podnosze/zmieniam pozycje. Bol jest klujacy.

Oczywiscie jak w ciagu kilku dni bol nie ustapi pojde do lekarza. Ale moze ktos z Was mial podobne objawy i moze mi cos na ten temat powiedziec? Co chyba przemawia przeciw peknietemu zebru to fakt, ze np. dzisiaj bol jest znacznie slabszy niz jeszcze wczoraj.

Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Nie ma co zwlekac tylko isc nawet profilaktycznie do lekarza. Placisz skladki wiec korzystaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Hmmm czyli chcialbys pojsc do lekarza po okolo 7-10 dni od ewentualnego zlamania, tak?
Za ten czas to zdazyloby Ci sie juz to prawie zrosnac.

Chociaz imo z tego co piszesz, to nie jest zlamanie, nie mniej jednak proponuje udac sie do lekarza chociaz pierwszego kontaktu, pewnie dostaniesz skierowanie na przeswietlenie, a moze skonczy sie na jakichs masciach, ale to Ty musisz sie juz dowiedziec.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Ja mialem kiedys podobnie i tez bylem prawie przekonany ze to zebro ale jak sie okazalo to bylo naderwanie/naciagniecie miesnia miedzyzebrowego co tez nie jest przyjemne w doznaniach ale nie niesie za soba takich konsekwencji ja moze niesc zlamanie, jesli to bedzie to, to przejdzie po kilku dniach
1

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211
Dzieki za odpowiedzi! Jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cycuszek na bicepsie

Następny temat

czy to na pewno cukrzyca ?

WHEY premium