SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masturbacja a testosteron

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Alternatywna droga.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 600
czy "walenie konia" osłabia pytam sie powarznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze walenie konia nie idzie w parze z zamierzonymi efektami, spojrzmy chocby przykladowo na sportowca ktorym jest Mike Tyson, w swojej karierze przez ponad 5 lat nie uprawiał seksu, szybkosc , p******niecie to on mial do tego niesamowita kondycja. Masturbujac sie tracimy testosteron, jak wspomnieli wyzej koledzy przyczynia sie do budowy masy miesniowej, nie mowie tutaj ze kilku razowe walenie konia co jakis czas wplynie bo raz w miesiacu jak najbardziej, jednak jesli zalezy Ci na dobrych efektach, lub dazysz do jakiegos celu ktory sobie obrales to powiem Ci zebys sobie zrobil przerwe i od masturbacji, i od stosunkow. ja mialem niedawno przerwe 1,5 roku, i juz taki bylem poddenerwowany, ze jak znalazlem sobie kobitke i robie z nia to okolo 4 razy w tygodniu, to stracilem juz naprawde checi do treningow , heh , przykre ale prawdziwe, cos za cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Szczegolnie osłabia nogi ale za to bedziesz mial wiekszy triceps jak go zaatakujesz nadchwytem a jeszcze wiekszy biceps jak podchwytem i pamietaj nie rzadziej niz raz dziennie bo beda spadki Acha i pamietaj ze miesnie rosna jak odpozczywasz wiec jak wstaniesz w nocy to mozesz mu zrobic z 1 serie napewno nie zaszkodzi
7

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Hehe dobre, musze spróbować
masz soga
2

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
dzięki za Sog-a
3

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Ja proponuje walić obiema żebyś nie miał póżniej jednej reki bardziej rozbudowanej




co za kretyn
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Jak sie dużo razy ma wytrysk, to mięśnie nie rosną, bo masz coraz mniej testosteronu, więc z czego mają przyrosnąć?? Wtedy niestety cały dodatni bilans kaloryczny idzie w tłuszcz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 611
g**** prawda. Można walić konia do woli,od tego nie spada testosteron. Pozdrawiam.
3

"Narodziny to ból,życie to ból,śmierć to ból"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 614


Co prawda nie jestem expertem w temacie ale słyszeć mi było dane ze konio jeździectwo częste powoduje nie równowagę hormownów w organizmie.dla mnie to głupota ale cos w tym chyba jest.Wiem to po sobie.Ty tez sprubuj.masturbacja to ludobojstwo.
Pozdrawiam amatorów samogwałtowych rozkoszy.
5

Soldżer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Tylko uwazaj na skurcze w lydkach!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
hahah miałem skurcze w łydkach kiedyś,tylko nie gadaj ze to od walenia gruchy hahahaha

a wogóle gdyby od walenia konia spadał testosteron,to ja wygladałbym jak dziecko hahaha i chyba nigdy by mi broda nie urosła

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Temat do kasacji to raz, i ostrzezenie za odświerzanie takich kretynskich tematów z przed miesiecy, to dwa.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółte skarpety ?!

Następny temat

pęknięte żebro

WHEY premium