SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxa - ból stawów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
snara zamiast dac sie ogarnac kontuzji to juz wchodzisz z buta na gruba opcje

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie tak grubo bo cwicze powoli malymi ciezarami i aero tylko soku troche - załatwilem sobie fizjoterapeute co prowadzie reprezentant ów Danii wiec moze sie nie rozsypie sam kazał mi codzieie cwiczyc :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
wiele osob opisuje ze po oxie ma stawy ze stali, wielu wlasnie na regeneracje bierze wlasnie oxe. moze zamiast oxy wcisnal ktos ci wino tylko o tym nie wiesz?:)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Gdzie piszą o tych stawach ze stali,daj linka.

Snara ty widze w gorącej wodzie kąpany,ta oxa i tren nie potrzebna,mogles zostac na testo +troche gh i mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tez sie z ta opinia o anavarze spotkalem hunter

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
hunter007
Gdzie piszą o tych stawach ze stali,daj linka.

Snara ty widze w gorącej wodzie kąpany,ta oxa i tren nie potrzebna,mogles zostac na testo +troche gh i mety.


hunter wskoczyłem na te srodki bo sie spasłem przez 3 miechy , a wiadomo mieso poleciało itp wiec jak teraz nie moge konkretnie poszalec na siłce to choć przez ten okres sie troche wytnę zeby nie wygladać jak prosiak jak zaczne sie masować

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ok,rozumiem,zdrówka życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
linka szukac nie bede bo mi sie zwyczajnie nie chce ale wiele osob opisuje ze oxa na stawy dziala dobrze. sa srodki ktore dzialaja na stawy destrukcyjnie jak i takie ktore poprawiaja gospodarke kolagenu i pomagaja przy stawach, zaliczamy do nich bolda dece oxe i prime. a co do destrukcyjnych to wlasnie winstrol.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
znalazlem cos na potwierdzenie:)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pirwszy kontakt z saa po długiej przerwie :)

Następny temat

Alchemia

WHEY premium