SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka+wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Witam jestem nowy na forum, czy ktos pomze mi rozpisac 20 shatow omnadrenu+100tabsow winstrolu? z gury dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Wyśmiali Cię, bo jesteś kompletnie zielony, tak to już jest. Ale faktycznie dieta u Ciebie leży a bez tego ani rusz. Przede wszystkim powinieneś zdobyć wiedzę na ten temat i opracować dietę dla siebie. Dopiero wtedy wziąć się za porządny trening. Ręczę Ci, że będziesz zaskoczony efektami.

T3 rozdawane jak cukierki na pierwszy cykl... To niech od razu trena wali

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
jak mam wypelnic ta ankiete? nieda sie tam nic wpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Kopiujesz ją do postu i wpisujesz to co jest wymagane obok.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129101
i wypelnij cala ankiete nie omijajac żadnego punktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
bingo1026
z gury dziekuje



Za nim wypełnisz ankietę zerknij do słownika

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
1. WIEK: 37
2. WAGA:77
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 120
-udo:59
-talia: 93
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 14mc bez przerw trenowalem wczesniej ale mialem kontuzje
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz: ?
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: 3 razy w tyg. (profesjonalna silownia)
9. CEL CYKLU: troche masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tyje szybko ale od 6 miesiecy ograniczylem posilki i zchudlem 14kg
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie mam
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: nie robilem (trenuje na przyzadzie(mialem kiedy problem z plecami)
-przysiad: jak wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129101
a co z dieta? A ty bajbus juz zamknij sie i nie udzielaj miodek sie znalazl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
ty się weź za aeroby 93 w tali a nie za masowanie oma+wino nie za ciekawe połączenie Clen+t3+wino+prop

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
nie komentuje takich docinkow, poprostu to swiadczy o daneej osobie. Pisalem szybko wiec moglem zrobic blad. Ale dzieki za komen. Jesli chodzi o diete to jem 3 razy dziennie: rano kanapke z czarnego chleba z salata, wedlina i serem na obiad ryz albo kurczak z grilla, kolacja to 2 tosty z grilla z serem i wedlina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 786
to Twój 1 cykl ??
masz 37 lat i nie wiesz że góry to się piszę przez ó a nie u ,może lepiej słownik zamiast tej omy.
hmmm i coś tu jest nie tak
mam taki sam wzrost ,wagę 3 kg mniejszą a w samej talii 20 cm mniej ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge przerwać odblok.

Następny temat

Dobór soków :)

WHEY premium