SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka+Wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
siemka, mam takie pytanie. co myslicie o cyklu 15omek i 100wina10mg?? nie chec zebyscie pytali o wiek, starz, przejscia itp. po prostu chcialbym wiedizec jakie moge miec z tego przyrosty (spadki) no i czy to jest dobre polaczenie, a i jescze do tgo Nolva na odblokowanie. a jak mozna to jeszce jakos rozpisac ten cykl, no bo ja planuje 2-3omki/tyg przez ok. 7tyg. no i w 2tyg zaczac wino 25mg/dziennie przez 6tyg?? a nolve jak, bo czytalem ze mozna brac od poczatku po 10mg dziennie, zanm takich co tak brali, czy po cyklu, czy w ogole brac jak zaczne odczuwac ze sutkli mi rosna??

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
n/c

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
hehehe przy 750mg omki/tyg 20mg nolvy dziennie podczas cyklu lub 10mg+25mg provironu......choć zapewne niepotrzebujesz takich dawek....ehh
zrób lepiej 1omo co 5-7dni do tego na ostatnie 4-5tyg wins po 30/35mg.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
"nie chec zebyscie pytali o wiek, starz, przejscia itp. po prostu chcialbym wiedizec jakie moge miec z tego przyrosty (spadki)"

Pierwsze wyklucza drugie

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
mam 30 tab nolwy po 20mg. a ta kmysallem zeby omke pociagnac 500mg/tydz a winko zacac tak w drugima ale nei wiem wlasnie czy po 30mg?? tez sie zastanwialem. pozdro

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Haito ty niepowinienes byc teraz na boisku!!!

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
po pierwsze PRIMO Haito to nie jest od jakiegos ******go pilkarzyka, tyllko od dj!!! a po drugie ULTIMO ty co sie na cazrnucha robisz LL... ?? :P

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie cylk

Następny temat

Dieta na cyklu

WHEY premium