SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omega 3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
a może dawka w tych słabszych jest wystarczająca?bo po co by takie robili?a ta z oli jest lepsza dla bardziej wymagających lub kasiastych!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
akurat z olimpa nie jest drogie, przeliczając na EPA/DHA - wychodzi taniej nież apteczne (najtansze apteczne) GALOMEGA.

Martainn - warto byłoby badania zrobic, jesli wplyw odczuwasz tak silny. Albo chociaż przegląd diety pod kątem o-3

podsumowywując - znaczny niedobór o-3 moze się przelozyc rowniez na gorsze funkcjonowanie ukl nerwowego, stąd tez uzupelnienie niedobrów - moze niwelowac ten problem. Moim zdaniem problem jest jednak w wypadku osob ktore mądrze planuja odzywianie - takiego problemu winno nie być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ta olimpowa w aptekach wychodzi dość korzystnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
dzięki za rady.pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
faftaq badania robię regularnie. Problemami ciśnieniowymi jestem obciążony genetycznie. Dlatego teraz mimo braku stwierdzenia nadciśnienia odstawiłem wszelkie czacho***y na rzecz lajtu. Ale taki ciężko u nas dostać. Mało popularne i drogie. Co nie zmienia faktu, że faktycznie odczuwam sporą różnicę w okresach suplementacji i jej braku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
krakus1974 na pw wylslem ci linka gdzie jest po 11.99/opakowanie gold omega 60 capsow, sprawdzone zrodlo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Martainn - mnie sie wydaje, ze lajtu u nas sporo. Ale najlepiej samemu poskladac cos dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
kupiłem tą GOLD 65% ale to jakieś jajca są chyba bo pisze,że brać 2 tabletki dziennie i nie przekraczać dawki dziennej!!a na tej 35% wszystkiego jest dokładnie połowę mniej a tez pisze brać 2 tabletki dziennie i nie przekraczać dawki dziennej!!to biorąc tą mocniejszą już przekraczam dawkę dzienną dwukrotnie tej słabszej! :)
nic z tego nie rozumiem.jak mi się ta skończy kupię sobie jakąś tańszą i też starczy na pewno.pozdrawiam wszystkich:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tak wszędzie piszą:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
zgadam sie ja tez tego nie kumam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo czy Dextro

Następny temat

Size ON+Super Pump 250+ Myofusion co dalej

WHEY premium