SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na dlugi okres

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
witam. chcialbym byscie mi pomogli doradzic - co odzucic ? lub co dodac ? otoz od wrzesnia planuje 2 miesieczny cykl na silowni a odzywki planuje takie:
-9kg alpha male masix
- jezeli rozchodzi sie o kreatyne to zastanawialem sie nad olimp-mega caps/ trec CM3/ universal nutrition
- dodatkwo zostaly mi jakies 'resztki' bcaa z hi-teca jakies 200g
- planowalem takze kupic zma z activlaba i czytalem ze sie po nim spi jak dziecko w tym pytanie czy wstajesz wyspany czy poprostu masz twardy sen i ciezko cie obudzic ?

po 2 miesiacach treningu silowni planuje DOLACZYC boks z odzywkami ktore juz posiadam:
- 4 kg CARBONOX
- bcaa activlab

pytanie co dodac do odjac ?

do gainera alpha male masix dostaje 600g 'darmowej' kreatyny (alpha male creatine) jak myslicie uzyc ja jako cyklu czy raczej zastapic ktoras z wyzej wymienionych i zostawic na kiedy indziej?



Zmieniony przez - kamper w dniu 2014-08-08 12:05:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vaadeer
Gaba z dymatize w prochu wychodzi ekonomiczniej i starcza na dłużej tylko coś teraz ciężko z dostępnością .



Przecież pełno tego na portalu aukcyjnym ???

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej nam swoją dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
nie mam dokladnej diety. staram sie jesc codziennie 5 posilkow dziennie ( twarog, ryz, kurczak, makaron, platki owsiane, serki, jogurty, owoce) tymi produktami staram sie odzywiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ogolnie ta firma alhpa male, nie jest zbyt znana i sprawdzona... ja bym w cos innego zainwestowal...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
TomQ-mag a co bys polecil ? kierowalem sie iloscia nie jakoscia znasz cos dobrego sprawdzonego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomq powie Ci to samo co ja - nie masz diety dokładnej to niepotrzebne Ci gainery, białka, bo nie wiesz ile dostarczasz kcal. To jest podstawa. Alpha Male hmm - ja raczej polecam sprawdzone firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
Sfdowski gainer jest w przystępnej cenie, kreatyne też znajdziesz w lepszej cenie niz capsy olimpa na dłuższy okres i duo boksu możesz dorzucić beta alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
kacper nie mam dokladnej diety bo nie zawsze mam czas zjesc odpowiedniego posilku to jakis wyjazd tu cos a gainerem chce wlasnie uzupelnic te braki. gainer z sfd mialem masa poszla ale smakowo ciezko bylo przelykac i piany sporo wiec chce cos z lepszej firmy kupic zeby chociaz bylo latwo lykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
co do kreatyny mam zamiar wziac trec - cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
zreszta glownym powodem tego dlaczego nie mam diety jest brak funduszy... jestem praktykantem i tylko z tych pieniedzy sie utrzymuje wiec wole sobie kupic na 2 miechy gainera i w miare uzupelniac braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamper
kacper nie mam dokladnej diety bo nie zawsze mam czas zjesc odpowiedniego posilku to jakis wyjazd tu cos a gainerem chce wlasnie uzupelnic te braki. gainer z sfd mialem masa poszla ale smakowo ciezko bylo przelykac i piany sporo wiec chce cos z lepszej firmy kupic zeby chociaz bylo latwo lykac

Zależy na jakiej masie Ci zależy. SFD gainer ok, pomoże Ci zastąpić braki, ale masa cukrów prostych - jak chcesz. Twój wybór.

Celuj w bardziej uznane firmy: Trec, Activlab. Forumowe może być, wyjdzie dobrze pod względem ekonomicznym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko hi tec czy activlab a moze ... :)

Następny temat

Jaka przed trenigówka

WHEY premium