SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok-prop+tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6853
Witam.Mam pytanie do fachowcow ile trzeba by nolvy na odblokowanie sie po cyklu
1-6(8)-prop 100mg e2d
1-(8)-tren 30-45 mg e2d.
Wiadomo,ze to sprawa indywidualna,ale jak to wygladalo by z nolva na odblokowanie.Jak bardzo wlasciwie blokuje tren?
No i jeszcze jedno,chodzi o dawki.Oprocz tego co w profilu(nie moge go edytowac)doszedl jeden cyklik 1-6 prop+superka 100mg kazdego srodka e2d.Waga okolo 100kg.
Z gory dzieki za pomoc.

no one likes us,
we don't care.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Uriel przyznam ze kreci mnie ten trenik i w zaleznosci od tego co napiszesz na koniec cyklu zdecyduje czy go wziac w maju ze Stanabolem...tym bardziej ze jak napisal BlinG tren jest chwalony rowniez przez inne osoby ktore go testuja...
W kazdym razie drogi Urielu informuj nas na biezaco co i jak z tym srodkiem...Pozdro

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
śmieszne troche te dawki trenu, IMO- 75mg c2d optimum

co do blokowania trenu to blokuje b.mocno

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-01-26 07:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
j/w + po trenie 30tab odblokowywacza nolva/clo obojetne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"śmieszne troche te dawki trenu, IMO- 75mg c2d optimum"

To aż dziwne - bo jak pamiętam w latach 96-97r typy stosujące Parę 76mg co 9 dni zmieniali swoje sylwetki nei do poznania.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Brali sama pare?
Chociaz P ara z Negmy to podobno był rozp*****lacz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
tren to silny srodek juz taka ilosc daje rade....
typy brali po 30mg e2d i ładnie ich porobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
kowatschoo brales kiedys tren? czy bazujesz na tym co wyczytales na zagranicznych forach?

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2005-01-26 15:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
bling przyszedl i zarzadzil

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2029
wiec terna wystarczy 30mg c2d??i do tego np duzo propa i wono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dla Scandy raczej 50 eod
dla Ciebie 30 eod moze byc=]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tzn., może tak: jakoś ciężko mi uwierzyć w legit Trenu a jeśli nawet to stężenie - w USA dawka 75 i więcej mg dziennie jest normą - tylko pytanie po jaki hooy wpieprzać sobie tyle trenu. Ja mam 200mg na tydzień i jest ok - choć za wcześnie na dokładniejszą ocenę. Heh bo to jest tak: zauważyłem, że:... niektórzy z forum doradzają tak: Winstrol 30mg ED tabs lub 50mg co 2dni - fajnie tak jest wszędzie przyjęte. Jak ktoś mówi, że jeden Winstrol Depot co 4-5 dni to jest źle. Jak 50mg Depot dziennie to za dużo bo... wątrobę poryje... bzdura... ale idźmy dalej. Pada pytanie o Tren? I co O Szybko dostajemy odpowiedź - 75mg co 2 dni. Ok - można i tak. Ale dokonując zupełnie abstrakcyjnego porównania to te 75mg Trenu EOD to jak 100mg Stanazololu dziennie conajmniej. Tak powinno gdzieś być w tych granicach. Albo jakieś 750-1000mg Propa! No ale to bez sensu. Dochodzimy do wniosku, że można mniej! Więc 30mg co 2-3 dni jest ok. Osobiście nie brałbym tego w takich ilościach... ale fakt faktem, że mniej je równe lepiej. IMO lepszym wyborem jest zrobić 3-4 cyklony po 3kg każdy dostając po roku 8-10kg mięśnia wysokiej jakości niż 1-2 cyklony po 15kg każdy! Zdrowiej i bezpieczniej.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu co 5 dni a nie co tydzien?

Następny temat

clomid na recepte

WHEY premium