SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki w wieku 15 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Jak jest to twoja pierwasza odżywka to wystarczy. Bierz ja po śniadaniu i zaraz po treningu. Moją pierwsza odżywka był Mass Gein HI-TEC miałem tylko 1 kg jadłem go ok. 1 miesiaca i w łapce skoczył 1 cm siła tez poszła. Polecam

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Sory, ale niedowierzam ze wyciskasz w wieku 15 lat z lapa 31cm, 60kg na klatke. A tak a propo dolacz do klubu, noi co do pytanka, to mysle ze najstosowniejsze byloby czyste bialko (bo nie pojdzie w tluszcz), nad kreatyna bym sie pozastanawial za jakies pol roku, a przy okazji ile cwiczysz?

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbyś zgadł, że 3 miechy już ćwicze . A propo tego 60 kg na klate to łape mam małą ale w klacie mam 98 cm i przedtem sporo trenowałem pływanie. Tak więc Super mass profesjonal zastapiś jkimś białkiem radzicie. No niewiem, chyba się zastanowię.

plajster
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H_M_B

Następny temat

WITAMINY

WHEY premium