SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ochraniacz na zęby (miara OZ)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
witam. od lutego zaczynam treningi bokserskie. rękawice i bandaże chcę kupić ze sklepu internetowego. Przy okazji chcę już kupić także protektor na zęby. wybralem pojedynczy. jednak nie wiem o co chodzi z jego rozmiarem/wagą (?). są ochraniacze 1-OZ, 3-OZ, 6-OZ, 7-OZ, 10-0Z, z czego pojedyncze to szóstki, siódemki i dziesiatki... czy mógłbym mi ktoś wytłumaczyć jaka jest między nimi różnica? który wybrać? czym się kierować? pozdrawiam

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
pierwsze słysze.
można linka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
dziwne to trochę, bo uncja to jednostka wagi (prawie 30g).
dziwne by było jakby szczęka ważyła 300 gram

jak dla mnie - kup sobie tą, która ci się podoba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
a moze to jest stopien twardosci?

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
no właśnie wydało mi się to mało logiczne... i jedyne co mi przyszło do głowy to, że może te szczęki są "dopasowane" do odpowiedniej wagi rękawic przeciwnika... czyli np dla rękawic 6-OZ jest mocniejszy protektor 6-OZ, itp... ale po co takie utrudnienia? i jak teraz wytłumaczyć protektor 1-OZ (podwójny).... że jest do samych bandaży? moze z czasem ktoś wpisze tu coś mądrego na ten temat. proszę nie komentować mojej teorii bo mam świadomość tego, że to są bzdury:)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
na bank nie do wagi rekawic

ale jesli im wieksze oz to twardsza szczeka to bierz miekka bo twarde sie niewygodnie formuje-mi jedna twarda lezy w szafce i czeka moze na lepsze czasy

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
WIEM CO TO MOŻE BYĆ... Bo to oznaczenie OZ jest wpisane w nazwę produktu... być może jest to symbol modelu. OZ... czyli OchraniaczZębów... i np... OZ-1 to model 1, a OZ-10 to model 10???? ale znowu pozostaje pytanie gdzie model 4 czy 5... napisze do sklepu meila i niedługo umieszczę ich odpowiedź tu na forum.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
a to twardość by wzrastała wraz ze wzrostem wartości OZ? czy odwrotnie?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
o kurde stary to jest sprzęt za 10 złotych, nie ma co przemóżdżać. kup, forumuj i niech cie leją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 202
wiem, wiem... tylko chciałem zaspokoić swój głód na wiedzę;] napisałem już do nich meila. co odpiszą to wpisze na forum i koniec gdybania;]

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muai thai

Następny temat

Uprawianie Zapasów a trądzik na ciele

WHEY premium