SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena sylwetki:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 645
wrzuć więcej fotek, masz warunki do tego sportu, nie op*****laj się a będziesz gigant ;)

Nie ma lipy!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
hmm mi sylwetka bardzo sie podoba fajnie to wyglada ale sie nie garb :) lap soga !!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
sylwetka spoko, ja z kolei chcialbym zobaczyc te hantle i sztange na bicepsie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 342
ja tam garba nie widzę;p normalnie stoję;p
jak miałem N95 to mogłem nagrywać... na meczu dostałem z armatki i tel poszedł się j**ać...
teraz tela używam tylko do sms'ów i do dzwonienia. bo każdy wie jaki aparat jest w k510;D
spokojnie. będą i filmy. mam cyfrówkę, ale tak jak mówiłem, musi mieć kto mnie nagrać. nawet nie mam jak jej ustawić bo ćwiczę w garażu i miejsca tam za dużo nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"na meczu dostałem z armatki "
kibicowanie, sport ekstremalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
na poczatku mowisz ze udowodnisz filmikiem, teraz krecisz bzdury ze to tamto, cwiczysz u siebie i nie masz jak ustawic kamerki? w to juz nie uwierze bo to problem dla dziecka z podstawowki... nawet na puszce po piwie mozesz postawic, czymkolwiek :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 342
no bo udowodnię... i co, ustawie Ci kamerę w jednej pozycji to g**** będziesz widział. a tak to wszędzie się podejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ja jestem ciekaw jak ty podnosisz te hantle którymi cwiczysz bicepsprzy slabym przysiadzie i mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 342
zobaczysz to będziesz wiedział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
lukasztaki

spokojnie. będą i filmy. mam cyfrówkę, ale tak jak mówiłem, musi mieć kto mnie nagrać. nawet nie mam jak jej ustawić bo ćwiczę w garażu i miejsca tam za dużo nie ma.


p******isz takie smutki że się słuchać nie chce, jak byś tyle wyciskał i chciał udowodnić to w 2 godziny byś dodał film. Mi jak by ktoś w coś nie wierzył a wiem że mówię prawdę, to zap*****lał bym na budowe na siłke, postwił laptopa na butelkach po wodzie i nakręcił bo sama chęc udowodnienia w to co ktoś nie wierzy dawała by mi satysfakcje że jestem kozak bo robię coś czego inni nie zrobią skoro nie wierzą. Dla mnie p******isz bzdury i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piotr Nowotarski (nowoto)

Następny temat

RedBull__PitBull - Nie ma lipy!!!

WHEY premium