SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena badań po 9 tyg tescia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4958

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

102 przed cyklem 94

Wzrost

192

Obwód ramienia

41,5

Obwód uda

Obwód talii

64,5

Staż na siłowni

97 przed 94

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3 lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3,4,1g

Cel cyklu

pierwszy cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

masa, obwody

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

20

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

chudniecia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Witam jestem w 9 tyg cyklu i zrobilem sobie badania przed wbiciem hcg, chcialbym sie dowiedziec czy wszystko jest w jak najlepszym porządku bo chcialbym troszke zrobic ten cykl dluzszy Pierwsze 4 tyg leciał prop obenie leci mix i mysle go pociagnac jeszcze dwa miesiące a pozniej zobaczymy moze deca ale nie ma co leciec w przyszlosć




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Nie wiem czy to jest normalne na temacie
ale nieraz robi mi się zaj**iscie goraco w lewą noge, cisnienie w normie takze nie wiem czym ro jest spowodowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Od obwodu uda ankieta sie posypała takze wszystko do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
e2 i prl do zbicia
testa badamy całkowitego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Co mam kupić i jak to stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
najlepiej cabaser i exe
cabaser 1/2 tabsa przez 4 tyg powinna załatwić sprawę
exe pierwsze dwa-trzy dni po 1 tabsie
potem 1/2 tabsa dwa razy week poniedziałek i czwartek po 3-4 tyg powtórka badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak libido i sprawy z tym związane? Prl bym trochę zbił,ale tak żeby była w normie,a jak e2 niedokucza to trochę też,ale nie za nisko, nawet dwa razy norma będzie si.

i możesz dorzucić acard 1tab ed


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-08 20:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Libido jak najbardziej ok, dlatego nie podejrzewalem ze wszystko mam tak wyj**a..e w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wyniki sprzed cyklu jakies masz? Chodzi o porównanie prolki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Wyniki mam ale niestety nie ma tam ani prolki ani estrogenu. Cala reszta w normie. Moze to byc przyczyną bardzo powolnego zwiekszenia sie obwodów bo masa to idzie ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
U mnie 1/2 cabaser za 4dni następne 1/2 zrobiło prl 0.3, badania robiłem Tydzień po ostatniej tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
A nie wystarczy tylko estro zbic skoro samo testo leci ? Prolka i tak spadnie przy zbijaniu estro tym bardzej jak zadne nandro nie leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 + oxa

Następny temat

HCG

WHEY premium