SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie mnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"to oceniajcie co chcecie nie obchodzi mnie czy wierzycie czy nie ja wiem swoje i kto ma wiedziec ten wie"
to po co ten post

ale jestem okrutny ale podoba mi sie to



plecy proste, pierś do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1674
Jak taki jestes cwaniaczek Krulik i znasz sie extra to chciałbym Ciebie kiedys zobaczyc.Naprawde jak bys przy mnie podniósł 50 kg to oddałbym Ci cześć i chwałe Ale narazie to ty dla mnie jesteś "nikim" 40 w łapie przy takie wadze i wzroscie zaje....... jak ty to zrobiłes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brown to na****a sie udzielasz ja ten post zalozylem zeby sie czegos od ludzi dowiedziec a nie zeby sie klucic. Kto sie ma klucic to niech sie nie udziela i krutka gadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe:) lepsza klotnia niz w rzadzie RP:) sluchaj Bajciejek po to jest forum zeby ludzi wyrazali swoje opinie a nie zawsze sa to mile slowa nio ale tak juz musi byc:) tylko nei widze sensu zeby sie przejmowac tym co tu gadaja bo rzeczywiscie niektorzy przesadzaja...ale wiesz slowa ktytyki czasem daja ostrego kopa a ja mysle ze jest dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz jakiejs ****ie sie nie spodobal post i pisze do mnie na gg jakies glupoy. heheh a te slowa krytyki co niekturzy mogliby zachowac dla siebie bo sa wrecz nie wiadomo po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Ty jestes troche smieszny baciejek,jakby nie kazdy krytykowal i wypowiadaly by sie pozytywnie to byla by porazka jednym slowem.Zamiesciles fotki,kilka osob powiedzialo ze jakies tam zarysy masz kilka ze łap mase,a kilka ze jest zle,a jakby kazdy powiedzial ze jest dobrze to bys jeszcze w samozachwyt wpadl i na silke bys przestal chodzic,bo bys myslal ze jestes juz dobrze zrobiony

--->.....(O_o)....<---

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co Lazaaa jak ty bys troche pomyslal... Skad mozesz wiedziec czy bym przestal chodzic na silke?? Skoro ja bym nie przestal. Wez ty sie zastanuw 3 razy zanim cos napiszesz a potemsie puknij w glowe az ci to wyleci bo to bylo bez sensu co napisales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buahahahah,
no Lazaaa zjazd do domu i pukaj sie w czolo...
nic tu po tobie
kolega Baciejek sam widze tu chce siedziec skoro wszystkich wygania

plecy proste, pierś do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Bajciejek przepraszam,poprostu myslisz ze wygladasz dobrze mistrzuNie chcialem wyrazac sie ostro w kierunku twojej osoby,ale cuz:WYgladasz jak ****a,poprzyczepiaj sobie troche ołowiu do nóg,bo jak bedzie wiekszy wiatr to cie zmiecie,zero masy,wyniki silowe wysrane z dupyTak bardzo chciales uslyszec cos o sobie??

--->.....(O_o)....<---

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co lazaaa ty jestes jakis ... zazdroscisz mi wynikuw?? a wysrac to sie moge na twoja klate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka nowych fotek oceńcie...

Następny temat

Moje zdiecia

WHEY premium