SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nunchaku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Jesli jest to ksiazka w wersji lektronicznej to tez bym bardzo prisil, zamiescilbym na mojej stronie : http://obronet.trzepak.pl/~vince/

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
no i wtedy byłaby ogólnodostępna
To by było zaj********ste !!!!!!!!!!!!!! .......i SOGI by poleciały 96-) <<< czemu mi to nie wychodzi ???

Umiesz liczyć ???
Licz na siebie !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
mam kłopot z nun chaku >>> nie wiem jak zacząć treningi !!!
byłem na stronie ,na której było od hu***a filmików do nauki (i powiem wam że nie są trudne, można się z nich nauczyć http://www.geocities.com/bubbaroces/Index3.html <<< o to ta strona jeśli ktoś jeszcze nie widział <<<gorąco polecam
i mam pytanie, które brzmi: Jak wygląda wasz trening ???
-czy np jednego dnia ćwiczycie tylko jedną "figurę" ???(tak to se nazwałem)
-czy jednego dnia ćwiczycie wszystko naraz ???
-czy może przez tydzień ćwiczycie jedną figurę ???
nie wiem jak zacząć ???
Napiszcie coś o tym bo nie wiem co robić ???

Umiesz liczyć ???
Licz na siebie !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
Qrcze mam jakiegoś pecha!!!
Terz mnie naszło na nunchaku ,ale powiem wam ze ani niemam kogo kto mógł by mnie tego nauczyc, no i co trafie na jakąć fajna stronkę z filmami to mi nie chca chodzic one PARANOJA.Ale ja i tak bede sie tego uczył. Powedzcia jak ktoś zna naprawde dobre filmy szkoeniowe i takie tam wogóle fikumiku z tym zwązane!!!

Acha no i jecze ma pytanko o te pozwolenie, czy jest ono potrzebne czy nie????a jeśli tak to jak je zdobyć\???

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Hmm co do treningu to polecam uczyc sie z filmikow z tamtej strony... najpierw cwiczysz obroty jedna reka potem dwoma, a potem wedle uznania. Zauwaz jednak ze oni cwicza wyczynowo, normalnie takich trickow nie wykorzystasz w walce a wiec nie am co sie zbytnio sugerowac. Najlepiej kup sobie ksiazke Himury "Nunchaku bron w samoobronie" czy kalps tak... Co do treningow to glowny nacisk powinienes polozyc na wyczucie broni i panowanie nad nia... uczenie sie figur mozesz sobie naet odpuscic, najwazniejsze to zebys wiedzial, co robisz i nie uderzal sie palkami.
Jakies dodatkowe info o samej budowie itp. macie na mojej stronie a co do drugiego pytania: tak, do nuncha trzeba miec pozwolenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
Ale porażka!!!!!!!!!!!!!!!!zachodze sobie dziś do budo sporu w wawie zawracam głowe gościowi ktory był ostro zeczony po całym dniu bo mało co na ryja nie padł jak ze mna gdał.ale minejsz z nim powiedizał mi ze niedostane nigdzie derwnianego nunchaka.i tak mam zamiar sobie kupic treningowe z teh cholrerlen pianki ale sęk w tym ze teraz mam przypływ gotówki i chciałbym juz kupić sobie drewniane a tu NIEMA!!!I co jedynymsposoebem jest wyciosać sobie samemu????A moze ktos z was ma do sprzedania???

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
ja mam na zbyciu nuncha z ebonitu robione domowo... polaczone lancuchem, ale nie na lozyskach...jakosc srednia uprzedzam, jakbys byl zainteresowany pisz na maila to Ci podam szczegoly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
Vince FK napisałeś żebym nie uczył się figur bo to się nie przyda w walce, ale ja tu chyba tego nie powiedziałem >>> ja nie chcę się tym bić (no może jeśli dobrze już będę umiał) ale mi chodzi żeby to robić rekreacyjnie, srogo tym machać a co do bicia to nie wiem czy bym się odważył komuś w łeb przypier*******lić (bo można zabić )
........a co do buziek to ja wiem że tam jest instrukcja ale mi nie wyhchodzi tylko ta minka 96-) <<< i nie wiem czemu ???

Umiesz liczyć ???
Licz na siebie !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
<<< wyszła hehehehe
I pytanko >>> napiszcie (jeśli ktoś robi) rozgrzewkę do nun chaku bo wiem że jakąś trzeba ale nie wiem jaką
..... tylko nadgarstki, łokcie, barki ??? czy coś jeszcze ???

Umiesz liczyć ???
Licz na siebie !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Ja sie nie rozgrzewam bo cwicze na piankowym, dzis dopiero udalo mi sie kupic nunchaku cud - oktagonalne z bialego debu poloczone linka, tak jak chcialem... cena za nie to 62zl. i tutaj uwaga - ludzie z Katowic lub okolic, na dworcu w pasazu jest sklep z akcesoriami MA i wlasnie tam kupilem to nunchaku. Oni maja kontakt z polska firma co wykonuje taki sprzet a takze wiele innych jak tonfy bokeny escrima itp. i beda w miare uplywu czasu sprowadzac wiec zainteresowanych ze slaska wlasnie tam odsylam :)
Od razu uprzedzam jednak ze w najblizszych dniach nunchaku nie kupicie bo jedyny egzemplaz jaki byl kupil zgadnijcie kto ?
Mam nadzieje, ze ta informacja pomoze zdesperowanym i poszukujacym tego sprzetu jak ja kiedys ... Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systema - Rosyjskie mordobicie czy ściema? Dyskusja tutaj

Następny temat

Jiu-jitsu goshin-ryu w Opolu

WHEY premium