SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nunchaku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
raz na jakiś czas podpacze sobie na necie nowe triki i próbuje je sam zrobić choć częst wymaga to dużo cierpliwości a niektóre sobie sam wymyślam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
Może też popróbuje Tylko znając życie to se krzywde zrobie...
A jak tak ćwiczysz to traktujesz to jako zabawke, coś dla zabicia czasu, czy coś co jak dobrze opanujesz posłuży ci jako broń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Wiesz jako zabawkę trochę też ale jako broń jest dobra tylko żadko można ją wykożystać znaczy zależy od sytuacji możesz ją przecież np do szkoły nosić w plecaku i chwile uciekać przed atakującym a po drodze wyjąć nuachaku i się bronić ale możesz także do jakiejś grupy postarać sie dostać i pokazowo machać . Jest wiele wykożystań choć broń jest trochę nieporęczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
Moim zdaniem jeśli chodzi o przedłużenie ręki nunczako jest bardzo dobrą bronią. Dzięki sznurkowi lub łańcuchowi można wygenerować o wiele większą siłę niż pałką w dodatku składa się na pół i łatwo schować je do rękawa a po rozłożeniu mamy dwukrotny zasięg. Ale ostrzegam !!! ja już o mały włos wylądowałem na dołku przez posiadanie nunczaka i cudem wywinąłem się od sądu. Nie polecam noszenia nunczaka do szkoły. Ćwicz sobie pokazowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
Ech... wszystko co fajne to zaraz nielegalne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
No nie :P najfajniejsze rzeczy są zaraz nielegalne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systema - Rosyjskie mordobicie czy ściema? Dyskusja tutaj

Następny temat

Jiu-jitsu goshin-ryu w Opolu

WHEY premium