SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nunchaku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do (lepsze-gorsze) kiedy mówię o lince mam na mysli "chińskie" nunchaku gdzie odległość pomiędzy pałkami jest znacznie mniejsza niż w przypadku "japonskich" ale to tez kwestia gustu :)

Paweł Kijańczyk

Jutro też jest dzień !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, wiadomo ze nunchaku najlepiej dopasowac do własnych potrzeb i oczekiwan. Ja tylko polecam co mi sie sprawdza aczkolwiek nie twierdze ze jest to najlepsze w kazdym przypadku.

"ONLY THE STRONG SURVIVE"

Ewelina-fighting girl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez nie twierdze ze linka jest lepsza :) poprostu wolę akutat takie rozwiązanie, chociaż kiedy "bawiłem" się w rzucanie to dłuższy łancuch jest niezastąpiony :)

Paweł Kijańczyk
www.choylifut.w.pl/Index.html
Jutro też jest dzień !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Ewelinka masz odemnie SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acha, czy moglabysmi polecic jakas dobra lektore w ktorej znajduja sie opisy treningu non-chaku bo nie mam sie od kogo uczyc, a bardzo mi na tym zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Nunas w Polsce jedyną publikacją na temat nunchaku jaką znalazłem jest książka Fumio Demury "Broń karate w samoobronie". Szczerze mówiąc jest ona przeznaczona głównie dla ludzi ze środowiska kobudo i tradycyjnego karate co nie każdego początkującego zadowala... Jest po prostu trochę nudna... Jeżeli szukasz czegoś ciekawego to radziłbym ci poszukać czegoś w necie, a najlepiej poszukaj po prostu doświadczonego instruktora. Co do samego nunchaku to też zaczynałem od miękkiego ale po dwóch dniach je wyrzuciłem. Jeżeli dopiero zaczynasz to dobre są nunchaka z pustych aluminiowych rurek na lince (żeby nie psuć wyważenia).Łatwo potem przejść z nich na cięższe.

Ps. Posiadanie nunchako w Polsce jest karalne... PARANOJA!

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nunas nawet jak chciales kupic to nunchaku to LIPA bo nie wysylaja tej "broni" dlatego ze trzeba mien nan zezwolenie!Mozliwe bedzie dostanie tego nunchaku z mysport dopiero gdzies pod koniec Wrzesnia i to tez nie jest pewne!:(.
MAM TEZ PYTANIE CZY DO KRAKOWIAN - CZY SA W NASZYM PIEKNYM MIESCIE JAKIES SKLEPY ZE SPRZETEM DO TRENINGU itp..POMIJAM TEN NA ul:Dlugiej BO ON JEST BEZNADZIEJNY-przynejmniej ja tak uwazam !
Pozdr
MadLord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To skoro w sklepie internetowym nie mozna kupic bo jest zabronione, to gdzie mozna?? Zaje****** chce sie nauczyc tym wymiatac, gdzie wy je kupiliscie??Gdzie moge takie kupic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO WLASNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEJ!!!! Moze ktos cos powie??!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systema - Rosyjskie mordobicie czy ściema? Dyskusja tutaj

Następny temat

Jiu-jitsu goshin-ryu w Opolu

WHEY premium