SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
Mam pytanko. Mam 185 cm wzrostu i waże 65kg. Potrzebuje dobrego treningu na przyrost masy, tylko jedyne dni w które moge trenować to od czwartku do niedzieli, bo w pozostałe dni uczelnia pochłania cały dzień. Jeśli moglibyście mi pomóc rozpisać taki trenig byłby bardzo wdzięczy.
(dodatkowo w poniedziałek i czwartek mam basen)
Trenuje już od około 2 lat(mało regularnie) ale miałem roczną przerwę spowodowaną wypadkiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
Zapomniałem dodać że nic nie ćwiczył już od jakiegoś roku może trochę
mniej, a warunki do treningu ma takie same jak ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
roczną przerwe - ile cwiczysz po przerwie ?
czy wypadek sprawil jakies trudnosci- nie mozesz robic jakies cwiczen etc. co na to lekarz?
jak dieta ? jaki sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
Ćwiczę od lipca ale jak już mówiłem niezbyt regularnie, nie stać mnie na to żeby chodzić gdzieś na siłownie więc w domu ma ławeczkę sztange, 2 hantelki drążek kilka sprężyn. Z dietą też jest problem bo moi rodzice nie rozumieją tego że muszę jeść inaczej niż oni więc mam mały zakres ruchów w tej kwestii. Co do ograniczeń ruchowych- jedynym problem jest to że nie mogę uginać rąk ze sztangą (nie jestem w stanie w takim stopniu obrócic nadgarstka[miałem złamaną rękę]);a lekarz niczego mi nie zabraniał...

W treningu chciałbym skupić się na górnych partiach mięśni, a pominąć nogi bo jeżdżę na rowerze i nogi trenuje osobno.
Myslę że to chyba wszytstko o co pytałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a ile obciazenia??
do tego jak cchesz robic np. biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
biceps na hantelkach to mogę wykonywac bez problemu

Obciążenie:
1. klatka- 45kg - 5 serii po 12 powtórzeń
2. barki wyciskanie siedząc- 20kg 5*12
3. biceps hantelki po 5 kg 3*25
4. brzuch skłony tłuowia (z małym obciążeniem lub bez)w przerwach między innymi ćwiczeniami

reszta grup różnie; nie jestem w stanie określić bo teraz robie praktycznie tylko klatke, barki ,biceps i brzuch + podciaganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ech. nie chodzilo mi z jakim obicezenim wykonujesz jakies cwiczenia [bo to nic niekomu nie powie] tylko ile go masz max.
i czy robiac np. klatke 45kg na 12 powt. robisz do upadku mięsniowego ?
a gdzie plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
max 70kg. Nie bardzo się orientuje co masz na myśli mówiąc upadek mięśniowy, ale jestem w stanie wykonać te 5 serii ale ostatnie 2 serie wykonuje już z problemami. A plecki hmm na drążku chyba trochę działają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
upadek - no jak piszesz ze robisz 12 powtrzen to czy te 12 powtrzen robisz tak ze nie zrobisz juz 13, czy robisz 12 ale moglbys zrobic z 15...>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
na pierwszych 3 seriach mógłbym zrobić jeszcz conajmniej 2-3 powtórzenia, 2 ostatnie serie moze mógłbym zrobić jeszcze ale nie próbuje bo ćwicze sam i nie chce sobie przez przypadek zrobić krzywdy:) Ale tak to mniej więcej wygląda przy każdym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze zaiteresuje cię GRUPA II- masa sredni staz https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104892 
cykl V str 96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
Chyba się nada :) na razie dziękuje ale mam jeszcze kilka pytań:
(no i oczywiście "+" za pomoc:)
-tam jest napisane ,że na każdym treningu 3 obwody po 10 ćwiczeń- a jest tam 6 treningów(drobaB), czy mam sobie wybierać czy jechać po kolei?
-czy mogę robić tylko treningi 10,11,12(te nie wymagają sprzętu którego nie mam)

-jest tam kika ćwiczen których nie wiem jak wykonać czy są jakieś opisy(fotki itp.) co do wykonania danego ćwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gruby zaczął cwiczyć...

Następny temat

do czego służy pas ?

WHEY premium