SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe bjj wrocław? warto?

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Jodan z działu Grappling.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
Wiem że tamat treningów we wrocku był przerabiany n razy ale wygląda na to że przeniose się na uczelnie we wrocku i bede musiał zmienić klub bjj. Wiem że jest jeden na Dmowskiego i podobno jest ok, ale ostatnio znalazłem stronkę pewnego utytułowanego klubu MT gdzie od października rusza bjj i już reklamują się jako mma.. Wiecie coś o tym np. kto to będzie prowadził? co lepiej wybrać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Czy w RGC na Dmowskiego trening BJJ obejmuje uderzenia? Czy tylko w treningach MT bo widze ze sa one osobno 3xTyg. Rozumiem ze zaraz po MT czy judo/zapasow przystepuje sie do treningu BJJ (o ile sa sily ;)) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Na Mieszczańskiej jest BJJ.
Tam polecam się udać.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
To ten klub prowadzony przez Kozieja i Dydejczyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej profesjonalne bjj jest na dmowkiego(tam gdzie trenerami sa m.dydejczyk -(narazie niebieski) , m.koziej-(narazie purpura) teraz przez tydzien trwa seminarum i chłopaki moga zmienic barwy ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
Na pewno pokaże się w październiku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
z tego co sie orientuje w dragonie, zajecia bedzie prowadzil nasz "dobry" znajomy, trenowal/uje shotokan + mjj, teraz jakies tam powiazania niby z gracie barra ma... z reguly nie wypowiadam sie o poziomie/umiejetnosciach prowadzonych zajecia w innych klubach

z mojej strony zapraszam do nas (www.bjj.wroclaw.pl) ale najlepiej zrobisz jak sie przejdziesz czy do do "nowo powstajacej sekcji" bjj dragona czy na ll/bjj do szuwara czy to mozne na pankration na zemskiej .. i zobaczysz gdzie ci najbardziej pasuje/podoba sie whatever

ot cala filiozofia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
u ciebie w klubie płaci się 80 zeta za ile się chce treningów ale czy można chodzić np. 3 razy w tyg na bjj i 2 na kicka czy trzeba wybierać tylko kick albo tylko bjj? O klubie LL szubarta nic nie słyszałem możecie mi coś więcej o tym powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
Możesz wybrać co chcesz. Mamy 2 maty i wybierasz na której trenujesz – stójka / parter. Na LL byłem tylko raz wiec sekcji nie oceniam ale z tego co pamiętam to maja tam gorsze warunki treningowe. O wiele mniejsza sala i na ziemi mata tzw. „puzzle”. U nas jest mata zapaśnicza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Polecam bjj na dmowskiego. Po pierwsze prowadzący - od nich naprawde nauczysz sie bjj, po drugie warunki - 2 zapasnicze maty + silownia i duuuzo osob trenujacych. Nic dodac, nic ujac

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj srubokręt ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Profile

Następny temat

GÓRA ŚLĄSKA

WHEY premium