SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe bjj wrocław? warto?

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 364
Nie zastanawiaj sie i przychodz na Dmowskiego, poziom treningow jest naprawde wysoki, cwiczacych sporo, a od Mariusza, Maćka i Krzyska naprawde wiele sie nauczysz (wszyscy purpura).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
a ja mam pytanko; czy na dmowskiego jest jakiś podział na grupę zawansowaną i początkującą czy wszyscy cwiczą razem? bo ja chciałbym zacząc dopiero swoją przygodę z tym sportem i chcę wiedziec gdzie mogę się dobrze wszystkiego od podstaw nauczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
Podział jest taki jak w życiu – albo ty rypiesz albo rypią ciebie. Treningi wyglądają tak że grupa zaawansowana odrywa głowy początkującym a potem pije ich krew. Nie ma się co zastanawiać, panuje u nas rodzinna atmosfera przed świętami śpiewamy kolędy i wymieniamy się prezentami…… A tak powaga to ćwiczymy razem ale na początku któryś z treneiro poświęci ci więcej czasu i wyjaśni podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie lubimy krew dziewic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
hehehe. no nie sądzę że z h*** spadłem i dam sobie łeb odgryźc ale chodzi mi o to czy można się nauczyc podstaw czy od razu mam niszczyc ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruszaja treningi na macie w BJJ Wrocław na Mieszczanskiej/Dmowskiego od 4 wrzesnia(poniedziałek) po przerwie wakacyjnej/remontowej
niedługo powinno sie pojawic info
na:
[http://www.bjj.wroclaw.pl/]


Zmieniony przez - Hurron w dniu 2006-08-31 13:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
dzieki za info. narazie poza polska, ale po powrocie mam zamiar sie dokoptowac
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
To w koncu, ktora szkola jest najlepsza? chodzi mi nie o zaplecze, 2 czy 3 maty, silownia etc. Chodzi mi o ludzi. pzrenosze sie pod koniec roku do Wroclawia, od 3 lat trenuje w US bjj, wczensiej trenowalem w Berserkers Team, nie znam nikogo we Wroclawiu, ale szukam klubu.
dzieki za podpowiedzi

Zabson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chcesz mieć dobre bjj lub bardzo dobre do na Dmowskiego- duzo róznych pasów do trenowania, rózne wagi przeciwników, nikt nie ma takich warunków jak wyzej wymieniłem we Wrocku. No i R.Atalla prowadzi treningi. Tylko cene podskoczyła (dla mnie z 50 na 120 ),ale cos za cos. Najlepeij pochodz miesiac tu miesiac tu i zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
I wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo. Kogos kto trenuje w jednym z tych klubow. Zawsze dobrze miec czarny pas na macie. U mnie aktulanie jest 4 czarnych wiec zawsze mozna liczyc na dobry sparing i podpowiedz.
wiec co? do zobacznia na macie i dzieki za info
pzdr

Zabson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Profile

Następny temat

GÓRA ŚLĄSKA

WHEY premium