SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa prosi o pomoc w redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Hej!
Z tym winem to chyba nie,aż taki wielki wybryk Pytałam o wino w swoim dzienniku i dostałam odpowiedź,że w rozsądnych ilościach można i nie wliczamy do miski. No a w nierozsądnych nie pijemy w ogóle Jeżeli to wino wytrawne i np jedna mała lampka to od czasu do czasu nie zaszkodzi.

edit: Ale nie jestem ekspertem przekazuję tylko to co mi napisano

Zmieniony przez - anchy w dniu 2013-06-19 15:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
Winko było czerwone półsłodkie i w ilości paru lampek...wytrawnego bym nie przełknęła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białe wytrawne nie jest złe. Też myślałam, że nie przełknę, a jednak okazało się, że nie było złe ;) Było tak dobre, że wypiłam prawie całe... ech... Ale tym akurat tu nie powinnam się tym chwalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
Będę musiała spróbować skoro tak dobrze wchodzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
Cześć Ladies! Melduję, że jem przepisowo (tzn staram się) ale nie mam minuty na wpisanie danych do dziennika, ledwie mam czas zjeść, co dopiero o tym pisać. Póki co, stres zjada mnie;) Miska z dziś:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za głodówka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
cześć! Mamy ten sam wzrost, tę samą wagę i te same majtki . Będę zaglądać i kibicować!
Dorzuć coś więcej do michy, nie ma sensu się głodzić :) Jeszcze spokojnie z 1-2 posiłki powinnaś zmieścić. Trzymam kciuki za ogarnianie michy. No i Tolka dobrze Ci radziła, zainwestuj w strączki - można z nich cuda zdziałać.

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
Aż tak mało? Przyznaje że mam tyle problemów, tak mało czasu, że zapominam zjeść, nigdy mi się to nie zdarzało, bo czułam głód a teraz chyba przez stres go nie czuję. Nie mam do tego głowy, tylko na oko szacuję. Widać kiepsko:/
P.s-po tych paru już tygodniach bez nabiału (poza mlekiem do kawy raz na jakiś czas) widzę dużą różnicę na plus. Kiedyś ciągle męczyły mnie wzdęcia, teraz nie ma ich w ogóle.
I najważniejsze-wcześniej musiałam zjeść tabliczkę czekolady raz na 2 tygodnie, a w ciągu tygodnia podjadać trochę miodu, albo na okrągło żuć gumę z ochoty na słodycze. Teraz nie myślę o nich,nie mam potrzeby jedzenia ich, czuję się jak nie ja, bo ja całe życie za nimi...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
liqierek:

W takim razie ja też śledzę co u Ciebie:) Fajnie, że nas odnalazłaś =) Że taka sama waga i wzrost to się zdarza, ale majtki do tego- coś w tym musi być:)

Zmieniony przez - aja_tancze w dniu 2013-06-28 07:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3956
Hej hello:)
Pilnowałam się, mimo że nie pisałam. Postaram się znów ładnie pisać, korzystając z wolnego czasu.
Miska z dziś:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia ogólne bez kolan

Następny temat

Trening wytrzymałościowy zamiast aerobów

WHEY premium