SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi->golić czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
moim skromnym zdaniem temat to-----> niezly shit ;D hehe bez obrazy ale facet golacy nogi to nie facet xD matka natura obdarzyla nas takim owlosieniem i tak ma byc xD hehe nie no ale sie usmialem ;D

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78


druga sami ocencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
Twoja decyzja ja bym golił.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
ale macie problemy ...
zdrowia

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
:D tylko nie zapomnij po balsamować, i ulozyc fryzurki na głowie...

no comments

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Z całym szacunkiem....ale moje zdanie jest takie że nie można z siebie pedancika robić i popadać w paranoje....hmm co do tego zdjęcia to nie masz owłosienia aż takiego strasznego jak piszesz na nogach :) no chyba że potwornie sie z tym źle czujesz to rób jak uważasz:)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
No poprzednik ma racje, nie jestes laską stary, ze ktos Ci na nogi patrzy, i wsumie mam podobne owlosionie na nogach, w niczym nie przeszkadza ;) pozdro

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
stary, coś ty zrobił 19-naście lat i takie harce w głowie
nie gol nóg bo mając tak geste czarne włosy i tak odrosty bedą mocno widoczne zaraz po zgoleniu/przycięciu - syzyfowa praca

aby zmiejszyć objętość i optycznie osłabić włosy potrzeba wysłupać sporo kasy - albo na epilacje laserem [krocie] tudzież na kombinację plastry wosku veet + preparat nisim kalo - zaznaczam, że to długotrwały proces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
Malysz1988: nie gol i nie przycinaj wlosow na nogach. bedziesz zalowac

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja raz ogoliłem,

ale drugi raz już mi się nie chciało.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solar part II :DDD

Następny temat

takie pytanie odnosnie wymiarów :-)

WHEY premium