SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi->golić czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 198
Eh chyba mnie pogieło ponieważ zabieram głos "pisany":) prawie tylko w tematach gdzie zatracenie faceta wybiega w kierunek męskiej kosmetyczki - strażnik testosteronu mi się włączył czy co)))

Nie można kierować się myśleniem gdzie facet musi być jak "ta lala", gdzie zrozumienie tego określenia przez niektórych to dosłowne lala:)
Powiedzcie mi jak to będzie wyglądało za parę lat, jak żona do męża - kochanie:) skoś trawę, a on teraz nie mogę bo gole nogi.
Zabierając już głos na podobny temat, a bardziej z tej kategorii, stwierdzam fakt iż lubię dbać o siebie, daje mi to jakiś komfort psychiczny jak i estetyczny, ale jak do cholery facet może golić nogi. Wiem , wiem bym był nie konsekwentny gdybym nie zaznaczył że pewne "dbanie o swoje nogi" które jak ktoś wcześniej napisał jest normą w innych krajach, może stać się wyznacznikiem do większej tolerancji takich zabiegów.
Także kończąc swój "obowiązkowy wywód" zapytam :
drogie Panie, czy chcecie żeby ciało faceta stało się tak doskonałe jak wasze?

Pozdrawiam:)

... ja tą częścią siły która zła pragnąc zawsze czyni dobro...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
każdy ma jakieś odchyły mam mam trochę większe patrząc z perspektywy typowego Polaka

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 198
No pewnie że ma, ja mam, ty masz. Moja wypowiedz jest bardziej pytaniem gdzie jest granica między dbaniem o siebie a przesadą.
Golisz się cały, jak już wspomniałeś w Grecji jest to normalne, oki nie tak będzie, tylko ktoś kto to czyta odniesie wrażenie że jak ogoli nogi to wszyscy wyśmieją i określą go mianem zniewieściałego lub co gorsza pedz..em, wynikające z naszego zakichanego zrozumienia drugiej osoby - czyt. tolerancja . Dlatego wolałbym aby ta osoba zrozumiała że pewne męskie atrybuty powinny zostać na swoim miejscu i nie eksperymentowaniu z maszynką na swoich nogach - dziewczynom podobają się nieogolone nogi - bez urazy 50dollars.

... ja tą częścią siły która zła pragnąc zawsze czyni dobro...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
spoko

co do tych dziewczyn to można by było polemizować

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
napewno sa jakies dziewczyny ktorym podobaja sie ogolone nogi u faceta Ale stanowczo lepiej wyglada facet z wlosami na nogach niz z takimi gladkimi... Oprocz nog i rak reszte chlopcy golcie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
oprócz rąk

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
i nog

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 198
50cent:) i blackeyes:), coca cola mówi spokój.
Taki tam spam

... ja tą częścią siły która zła pragnąc zawsze czyni dobro...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
apeluje o nie/spamowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Panowie dajcie spokój nogi goliśc xD jak baby...zawodowi kulturysci to inna bajka ale tak normalnie....dla mnie to pedalskie:) ale to tylko moje zdanie:) Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solar part II :DDD

Następny temat

takie pytanie odnosnie wymiarów :-)

WHEY premium