SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no-xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Witam !
Jak mam dawkowac no-xplode bo na opakowaniu pisze ze 1-3 miarki :/
Myslałem zeby brac w treningowe 2miarki czyli 41g przed treningiem a w nietreningowe 20,5g po obudzeniu ( a i jak po obudzeniu to niezależnie od tego kiedy bede jadł pierwszy posiłek moge wziasc nawet 5 minut przed byle na pusty żołądek ?)
Tak by było dobrze ? ( a i 1 miarka to jest 20.5g tak ?)
PS. Najlepiej niech sie wypowiedza specjalisci bo niechce niepotrzebnego spamu na temat diety itp

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
nie wiem po co w ogóle zakładałeś ten temat
jak i tak wiesz wszystko lepiej
a tak poważnie to nie wiesz nic,ten dział jeszcze nie jest dla Ciebie
dział odżywianie i trening tam czytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
musisz sprawdzić jak będziesz reagował na dany suplement
ja swego czasu zaczynałem od 1/2 miarki,stopniowo zwiększająć
w DNT nie widzę sensu stosowania
z czym będziesz łaczył xploda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
weź majster 1 miarkę, jak nie będziesz nic czuł to weź, 2, jak nadal nic to weź 3, wszystko zależy od Twojego organizmu ja np jestem na 3 i to też nie jest pełne zadowolenie z produktu, ale to pewnie dlatego, że wcinałem mnóstwo spalaczy i organizm się przyzwyczaił, tak czy inaczej zacznij od 1 miareczki, jak będziesz zadowolony tzn chęć na trening i pompka to zostaw tak, a jak nie to zwiększaj, dobre połączenie to cell mass 2 porcje dziennie, pozdro

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
No właśnie w nitreningowe chce brac bo niebede łączył :( Wykosztuje sie na samo xplode a niejestem przy kasie niestety.
Przyjdzie i czas na cykle łączone

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
to jak tak to lepiej w te nietreningowe zwykłe mono, szkoda tylko cell massa bo nie spełni rezultatu, zamiast noxa lepiej na cell massie cykl, bo nox to tylko booster przed treningowy, a jaki masz cel tego cyklu?

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
teraz patrzę w Twój profil
w Twoim wieku to raczej no xplode nie wskazany jest jeszcze
sprzedaj lepiej starszym kolegą ,popracuj nad dietą a jeżeli już uparłeś się
to kup sobie monohydrat kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
sądząc po profilu to proponuję kupić tylko cell massa i pojechać na nim cyklik, chyba, że nigdy nie miałeś styczności z kreatyną, to kup sam jabłczan albo mono, bo przy Twojej masie będą ładne efekty za małe pieniążki

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dlaczego niewskazany ?
Na mase bede jechał od wrzesnia a teraz chce na sezon dobrze wygladac a nie sie zmasowac.

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2009-04-07 14:33:16

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Brałes juz cos kiedys ? Najpierw wez zwykle mono a nie za stacki sie bierz. Xploda wez najwyzej w nastepnym roku.Xplod w twoim wieku to zdecydowanie za wczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Brałem już 2x mono i białko

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
a dietę masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON ENERGIZER

Następny temat

Animal stak2

WHEY premium