SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitrobolon

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy nitrobolon pompuje miesnie woda tak jak kreatyne i inne suplementy czy jak juz sie pocwiczy i cos tam urosnie to to zostanie?? bo slyszalem ze po cylku kreatynwym jak sie go skonczy to nawet jesli potem cwicze efekt napompowania znika... z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 305
bralem nitrobolon i prawde mowiac nie dal mi duzo ;( z czego jestem bardzo niezadowolony dzialanie mial bardzo podobne jak CellPump tyle ze po nitrobolonie czulem pompe juz na 2 treningu a z CP po jakis 3-4 dniach oba te srodki bralem z MassXXl ale wydaje mi sie ze leprzy efekt byl po CP pozdro PINCet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1451
Witam.O ile wiem nitrobolon w przeciwieństwie od kreatyny nie wypełnia mieśni wodą.Jego składniki są prekursorami wytwarzania w ludzkim ogranizmie tlenku azotu(NO). Nitrobolon zwieksza ilość przepływu krwi w mieśniach i naczyniach krwionośnych. W wiekszej ilości nagromadzone składniki odrzywcze i tlen daja poczucie "napompowania" i wzrost siły mieśnia. Spadki niestety są. :(

L1v3 1s bru74L 4nD full 0f z4s4d2kas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jka duze gdybys byl w stanie okreslic w procentach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
z tym pytaniem to do suplementacji a nie do treningu.

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ale jak juz zostal tu zalozony przez moja glupote to neich tu bedzie kontynuowany ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1451
Hmm wg. moich obserwacji to ok 25%/ 35% ale ogólnie nie jest źle.Hmm może byś sie zastanowił nad suplementem firmy OLIMP kNOckout-kompleksowa kompozycja prekursorów tlenku azotu NITRO-VOLL , podnosząca wysoko i na długo poziom NO. Patrząc na skład powinna się nadawać ;).

L1v3 1s bru74L 4nD full 0f z4s4d2kas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli zalozmy ze 40% mi spadnie to 60% tego co mi uroslo zostanie mi na stale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1451
Tak.

L1v3 1s bru74L 4nD full 0f z4s4d2kas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Najstarsie górale nie potrafią przewidzieć ile ci spadnie a ile zostanie. To sprawa diety i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdybym np zakupil mega masse 1kg ile by mi w najlepszym a ile w najgorszym przypadku przybylo?? w kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Nie zadawaj pytań z pogranicza ezoteryki i czarnej magii. Już ci pisałem, że na takie pytania nikt nie da cie odpowiedzi bo najzwyczajniej jej nie znam. Jest zbyt wiele czynników wlywających na rozwój mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sensacja nie uwierzycie!!!

Następny temat

co o tym sądzicie??

WHEY premium