SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niemam czasu na cwiczenie ;// pomocy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
Rób 2 serie na duże partie i po 1 na małe. Rób pompki, przysiady, krzesełka itp. do maxa po 3 serie. Do tego porządna dieta. Dokup jakiś drążek. ABSII albo jakieś A6W. https://www.sfd.pl/TRENING_BEZ_SPRZĘTU-t135240.html , https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_bez_sprzetu-t482641.html , https://www.sfd.pl/trening_bez_sprzętu-t302367.html <-- post lapekkka.
ZDr.

Trening, ciężka praca - się opłaca!! --[][][]-------[][][]--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja bym tak nie mógł, ale niezły zapyerdol masz
ja sama szkola i zmeczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
Ma chłopak pasje i ambicje, także motywacje, jedynie to ten czas. Wielu ludzi ma odwrotnie, nie ma motywacji, a mają czas.
ZDr.

Trening, ciężka praca - się opłaca!! --[][][]-------[][][]--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ehhh a w niedziele nie znajdziesz siłowni otwartej?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Jak byś chciał dałbys rade jak nie to niećwicz 1 dzien w tygodniu to sobie daruj pozatym zajedz sie i tak Gates z ciebie niebedzie pozatym wiele osób pracuje cięzko a jeszcze zajmuja sie domem ,dziecmi itp czyms istotnym a nie siłka zreszta po co ci ona i tak cie niewidac na codzien a od tego trybu predzej z sił opadniesz niz bedziesz silniejszy a jak jestes taki zaradny i wspaniały jak piszez to sam sobie poradzisz bez porad twardzielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
@up WTF?? My tu mu pomagamy nie kopiemy leżącego...

Trening, ciężka praca - się opłaca!! --[][][]-------[][][]--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
buahahalal o czym ty wogule gadasz ?? chyba masz jakes problemy człoweku ja nie cwcze zeby ktos widział tylko cwicze dla sebie ? moze ty cwiczysz zeby sie pokazac z duza lapa na dyskotece albo gdzies jestes kozak ?? nieeee jestes najwiekszym leszczem, a ja cwicze dla siebie a nie dla kogos.
dawidowicz - własnie nie wiem musze sie zastanowic ale jeden luzny dzien w tygodniu na wypoczynek by sie przydał
malyzdolny - dzieki stary napewno skorzystam z tego co m powiedziałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
Spoczko ;) Życzę sukcesów i przede wszystkim zdrowia. ;)

Trening, ciężka praca - się opłaca!! --[][][]-------[][][]--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
u.mateusz - jakbyś miał dwa ni - nawet dzień po dniu - to na prawdę można coś wymyślić będzie:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
nie jestem pewien z 2 dniami a co moge robic w 2 dni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini siłka MAGNUS

Następny temat

Umyślna stagnacja ciężaru i jej skutki.

WHEY premium