SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie zgadzasz sie z modem = ban ;)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Witam wielcy i szanowni moderatorzy władający tym forum, zsyłający na forumowy niebyt, tych którzy mają odmienne zdanie niż Wy. Nie mam zamiaru prosić o zdjęcie bana, a jedynie wyrazić degustację waszą postawą. Wypowiedz jest kierowana głównie do moda o nicku Hubert81, który to potrafi jedynie cfaniaczyć, jaki to bystrzak z niego nie jest, jeżeli spróbujesz zaprzeczyć nagradza banem, potrafi także bardzo skutecznie prowokować do pyskówki.
Jeszcze wiadomość do Tomq-Mag : mozesz dorzucic jeszcze miesiąc na konto ToKoks nie dbam o to, to konto także traktuję jako "jednorazówkę" bo napewno po wysłaniu tego posta dostane bana, kto wie, moze nawet na IP. Pomijając brak podstaw i praw do dalszego blokowania konta ToKoks nie mam zamiaru wypierać tego pomysłu z twojej głowy, rób co chcesz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Witaj,
podaj linki do sytuacji, które opisujesz
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Banan nie musze podawać linka i nie zrobie tego napisałem to co myślę tyle w temacie, post nie miał na celu wyjaśnienia sprawy bo wiem ze z zielonymi nie wygram poza tym tak jak juz pisałem, nie interesuje mnie zdjęcie bana, bo nie mam zamiaru więcej udzielać sie czy korzystać z tego forum, dlatego że moim zdaniem jest nieprofesjonalne i rządzące się dzikimi prawami.

Zmieniony przez - ToKoksBAN w dniu 2012-03-26 21:21:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
No z taką postawą to nic nie ugrasz. Szkoda, z Bananem akurat można się dogadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2146
daj linka jak banan prosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Wspominałem już o tym że nie mam zamiaru tutaj nic ugrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Ok, skoro tak to temat zamykamy.
Jak jakiś moderator - szczególnie zainteresowany - ma coś do dodania, proszę otworzyć i się dopisać

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-03-26 21:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To jeden z tych "pokrzywdzonych z urzędu", każdy krytyczny post ze strony moderatora odbierający jako personalny atak.

Umieścił zdjęcie w Galerii Zdjęć, co jest równoznaczne chęci poddania się ocenie. Wielce oburzony kilkoma słowami obiektywnej krytyki zaczął używać zwrotów na poziomie gimnazjum.




Jeżeli szukasz poklasku wrzuć zdjęcie na Fotka.pl.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-03-27 10:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie ban słuszny , nie potrzebne były osobiste wycieczki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
ja poprawilem na drugie konto za
https://www.sfd.pl/WallEast__Fotki_z_formy_+_Bodybuilding_Motivation-t832610-s18.html#post9
zalozyl drugie i dalej prowokuje innych. dostal bana to niech odczeka, a nie zklada drugie konto i robi dalej zamęt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przeniedione plany.sfd.pl

Następny temat

O co chodzi z tym LPA? :)

WHEY premium