SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie ruszajcie koksu !!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
witam
wiele czytałem i rozmawiałem na temat koxu i doszedłem do wniosku że co mi tam , kolesie walą non stop winka wódę fajki, kokszą i żyją, nic im nie jest więc co może zrobić 1 cyklon z mietka. Otóż może - 4 tygodnie temu zacząłem swój pierwszy w życiu cykl - z mietka (polskiego - towar OK, plus osłonki, witaminki), brałem 3 tabsy co 6 h i po 3 tygodniach i 3 dniach poczułem ból w nerkach który trwa już 7 dni, wieczorami ledwo wytrzymuję aby żona nic nie zauważyła, nie wiem jak to długo potrwa ale chyba będę musiał iść do lekarza i wyłożyć mu kawę na ławę, chociaż mam nadzieję że przejdzie w końcu. Teraz wiem że nie warto bo jedni walą cykl za cyklem i nic im nie jest (chociaż nie wierzę do końca , albo będzie reakcja opóźniona i wtedy będzie totalna kapa) a inni wezmą tylko raz i im zaszkodzi - tak jak mi, więcej się tego gówna nie chycę.
przestrzegam wszystkich którzy chcą wziąść pierwszy raz bo nie wiecie jak zareaguje organizm, jeśli pójdzie Ok to będzie next cyklon itd. aż w końcu coś walnie - bo musi, na szczęście mój organizm dał mi znak dość szybko że kox nie dla mnie i mam nadzieję że wróci mi wszystko do normy i będzie Ok z moimi nerkami. Lepsze są suple i dieta i wyniki też będą super.
Pozdrawiam i cieszę się jeśli komuś ten art wywieje pomysł żeby zapodać koxa.

bez masy nie ma klasy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
żadne piramidką, bo stałe stężenie jest mniej szkodliwe niż skoki stężenia. i nie żadne po 1 tabletce, bo ilość metabolizowanego związku w wątrobie jest w miare stała, więc im mniejsze dawki przyjmujesz tym mniejsze stężenie uzyskujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
tylko na suplach i diecie nie osiagnie sie tak szybko tego co na koksach ... no skutki uboczne to sprawa indiwidualna wszytko zalezy od wieku wagi i innych czynnnikow niektorzy wala koks latami i nic im nie jest niektrym na 1 cyklu siada watroba;)

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
I tu jest kolejne potwierdzenie słów że koks nie jest dla wszystkich dobrze że przynajmniej zacząłeś od racjonalnych dawek, szybko zauważyłeś że coś jest nie tak i podjąłeś słuszną decyzję, a nie jak co niektórzy "mam 16 lat rozpiszcie mi 20omki i 300mety"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
" brałem 3 tabsy co 6 h "

THE NEXT STEP IS SPORT NUTRITION
Building The Perfect Beast

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
no właśnie. wg tego co napisałeś brałeś 9 tabletek dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
9 tab to troszke duzo ;d szkoda watroby :)

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
wszystko wskazuje na to że jednak nie wiedziałeś co i jak i tutaj może leżeć przyczyna. to ogromna dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
(( ))

..zrobiles blad..powinienes brac 6 tabsow co 3 godz a nie na odwrot..wtedy by nie bolało...ba! .. byloby wrecz błogo...!!

pozdro

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-05-18 17:37:49

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
a na osłonke 3 tabsy anapolonu na 1 tab metki

ps. zaznaczam że był to żart i żeby nikt nie próbował tego robić. zgon automatyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
może źle napisałem - brałem 3 tabletki dziennie po jednej co 6 h - stała dawka,

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
poprostu kox jest nie dla ciebie i tyle skonsultuj sie z dilerem baj

Zmieniony przez - selko w dniu 2006-05-18 17:43:43

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Tesciak propionat

WHEY premium