SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie rosne naprawde poważne - wchodzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez everr z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
mam 18 lat (prawie i 162 cm

byłem u endokrynologa i mam sie badać , zrobiłem rentgena i badanie krwi czekam na wyniki


ile kosztuje hgh czy idzie dostać czy jest refundowane dla prawie dorosłego człowieka

czy idzie sprowadzić z austri ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
powinienes najpierw wykonac badania. jesli masz poziom hgh w normie to male prawdopodobienstwo, by hgh cokolwiek zdzialalo. niski wzrost wcale nie musi byc wynikiem niedoboru hgh, a podanie hgh przy jego poziomie w normie moze sie okazac nieskuteczne.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie ten dzial

idz do dopingu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
jest refundowane ale bedziesz musial dlugo czekać.... wiem bo znam typa co sie staral dostal po 4 latach

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94460 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
raczej bym nie liczył na przepisanie kuracji hormonem w pl w twoim wieku i wzroście.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Troche pozno sie zabierasz, ale jak ladnie poprosisz to moze Ci przypisze. Wiek kostny miales robiony ta? I jak tam wyszlo?

Zmieniony przez - Insio w dniu 2009-06-12 21:46:04

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
napisze to co było napisane na opisie zdjęcia cyt.

,,wiek kostny nie jest zgodny z wiekiem metrykalnym i odpowiada standardowi 29 dla chłopców -wiek 17 lat''

i co z tego wynika dodam tylko że ja mam 17 lat (no prawie 18 ale jescze 17) i nie wiem czy tu chodzi o wiek kostny czy wiek faktyczny - troche ten opis dziwny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie przejmuj się póki co, mój znajomy miał 150 kilka cm wzrostu, także w wieku około 18 lat, a teraz ze 180, to tak jakoś po tym jak poszedł do woja, do tej pory jestem ciekaw co mu tak robili.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Dużo osób ma tak, że jak pójdą do wojska to później wyżsi o 10 do 20 cm wycodzą. Też znam takie przypadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
ale co rozumiecie z tego opisu zdjęcia rentg.

mzoę i urosne a mozę i nie a wtedy bedzie ,,po ptokach''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
I pytanie dlaczego? Co się z nimi tam dzieje, tego się nie dowiem, bo się wymigałem, w woju niema sklepów z suplami...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
ja też niemam pojęcia moze dodają im jakiś kok do żarcia

taki anavar niby jest dobry na wzrost:P

a tak powaznie to idzie kupić w polsce hormon wzrostu .. lub sprowadzić z austri
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon again

Następny temat

Jak Dawkowac Dece i omke

WHEY premium