SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nieśmiertelna dieta na mase - proszę o ocenę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
hmmm. moze wierze w mity. ale ja wiem sam po sobie ze u mnie mieso rowna sie sila. jak bylem kilka tygodni w tropikach i jadlem tam non stop homary, ryby, krewetki i takie tam to jak wrocilem bylem w super formie caly czas. ja jaja i owoce morza traktuje podobnie jak mieso, ale ser bialy, bialko roslinne( które kolega wlicza w diete). nie ma szans dla mnie zrobic na tym sensownej masy. od sera to mozna utyc, ale nie zbuduje miesnia jak trzeba i nie da sily. nie ma szans

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199
uważam, że za bardzo się czepiasz, w DT mam tylko 1 posiłek z białkiem roślinnym (2 śniadanie), a w DNT 2 (2 śniadanie, kolacja). Może i masz rację ( mięso - siła) ale i tak jest sporo mięsa - posiłek przed treningiem, obiad (przeważnie mięso + ww + warzywa, rano jajka ("wliczamy" je przecież do białek zwierzęcych ;) ) i do tego ryba pod wieczór) chociaż mam świadomość, że dużych ilości mięsa nie jem. Wliczam białko roślinne do ogólnego bilansu, bo niestety wielkich funduszy na diete nie mam, a chyba lepiej zjeść serek wiejski niż nie jeść nic, oczywiście 2 razy w tygodniu zastąpiłem 2 śniadanie - pożywnymi kanapkami ( ok. 4-6 plasterków wędliny + 3 bułki + pomidor), więc uważam, że nie jest tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"ale ser bialy, bialko roslinne( które kolega wlicza w diete)" dziękuje za takie info

ja nie byłem w tropikach ale wiem że to białko zwierzęce

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
o czym ty mowisz? ser bialy jest zwierzecy, a kolega wlicza w calkowite spozycie protein bialko ze zbozowe, ktore jest roslinne. nie podniecaj sie tak to byl skrot myslowy.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ser bialy jest ciezko trawiony i miedzy innymi dlatego moim zdaniem mniej wartosciowy

co do tropikow to nie martw sie. moze sobie kiedys odlozysz, to jeszcze pojedziesz





Zmieniony przez - prosekto w dniu 2011-05-18 12:39:47

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
spoko, istnieje coś takiego jak edycja postów

każde białko jest potrzebne i służy w innym celu. kazeina czy serwatka, albumina jaj.

Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-05-18 13:54:45

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
edytowalem spojrz na przypis. zawiesila sie strona i przypadkowo 2 sie wyslaly.

a i jeszcze jedno: zgodnie doniesieniami amerykańskich naukowcow gatunki Australopitekow które nie zdecydowaly sie na podjecie polowan i zwywily sie korzeniami, owocami itp - wyginely. a to dlatego ze mialy zbyt mala wytrzymalosc i niedostatecznie szybko rozrastaly im sie mozgi. od czasów wynalezienia roli sredni wzrost czlowieka zmniejszyl sie. miesozerne ludy z Jawy mogly szczycic sie srednim wzrostem nawet ponad 2m.

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2011-05-18 15:12:30

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2011-05-18 15:13:25

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199
witam serdecznie po tygodniu,
a więc dzisiaj po porannym śniadaniu wynik na wadze : 83,2kg, a więc +0,7 kg w porównaniu do ubiegłego tygodnia, jest dobrze :) tak więc zwiększenie do 2 torebek kaszy dziennie przyniosło rezultaty.
Podsumowanie po 2 tygodniach:

łydka 39 -> 40,5
udo 56 -> 58
brzuch (pod pępkiem)86 -> 87
klatka 103 -> 106
biceps 36 -> 37
przedramię 30 -> 31
waga 81,9 -> 83,2

wczoraj miałem dzień luzu od diety - wycieczka na Wisłę, więc postanowiłem sobie zrobić komfort psychiczny :)

mam pytanie:
czy dalej jechać na tej diecie, czy może coś zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poki idzie do przodu nie zmieniaj przestanie podbijesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199
ok, dzięki

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważny problem z tuszą

Następny temat

Płatki owsiane + kefir w diecie na mase

WHEY premium