SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najstarsi koksiarze na waszych siłowniach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ale ani Arnold ani Ronnie nie byli oceniani na podstawie cm w bicepsie czy udzie. W tym rzecz. Te 70 kilowce nie mają z tym nic wspólnego. To inna kategoria i nie to jest tematem rozmowy naszej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ostatni raz mierzyłem obwód ramienia czy jakikolwiek inny jakieś może 8 lat temu. W pewnym czasie człowiek im dłużej w tym siedzi to rozumie że są ważniejsze rzeczy w tym sporcie jak ogólny wygląd, symetria, poziom tkanki tłuszczowej i zdrowie. Myśle ze to kwestia dojrzałości i świadomości tego sportu.
Kogo nie zapytasz kto siedzi w tym sporcie już jakiś dłuższy czas to raczej nikt się nie mierzy. Może czasem ktoś z ciekawości złapie obwód ramienia czy uda ale to raz na jakiś czas i raczej nikt nie goni za tym ( mowa o ludziach którzy patrzą całościowo na ten sport).
Ale widać ze dla niektórych najważniejsza jest ŁAPA, a w udzie 45cm albo brak pleców, barków itp
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Ja mam Staż 5 lat i tak jak mówisz diablo mi to przechodzi po malu. Teraz nastawiam się na regeneracje żeby kolejny trening był udany i po palu progresowac.
Tak samo jak do mnie dotarło że u mnie najsilniejsza partia są plecy i chyba trochę na nich uwagi mocno zwrócę na treningach.
A kolega ze mną zaczal ćwiczyć i w bil SO ie do głowy 100kg na klatę i nie mogę mu tego wybić ale już jedna kontuzje załapał i chyba mu wybije ta setkę z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Wiad
diablo1
Jest masa ludzi co można im tłuc do głowy a i tak nie przyswoi i dla takich osób nawet średnio orientujący się trener będzie zbawieniem. Znam tez przykłady co młodziki lecą grube bomby i maja 42cm w łapie co więcej tez maja rozpisane te cykle przez trenerów i to czasem baaaardzo znanych. Przykładów mógłbym tu podać multum. Skupianie się na ilości towaru i wielkości łapy to uważam jest na poziomie gówniarza który dopiero łapie się za te tematy.
Koledzy wyżej dobrze ci piszą a ty się upierasz bo 50 w łapie jest najważniejsze. Chyba jeszcze mało przerobiles jeśli chodzi o ten sport i saa.


1. Proponuję nauczyć się czytać i wyciągać wnioski. Wtedy trener - szczególnie on-line - nie będzie potrzebny. Zwróć uwagę, że w zależności od okresu czasowego, który sobie wybierzesz - "wiedza" na siłowni była zawsze podobna. W latach 90. wszyscy piramidowali, teraz trzymają stężenie. Kiedyś HCG tylko do odbloku, teraz w trakcie itd. Wydasz kasę na trenera X bez efektów, korzystasz z trenera Y bez efektów itd. Wszyscy z grubsza mówią to samo, bo aktualny trend jest taki, a nie inny.

2. Nieskupianie się na ilości (i zazwyczaj walenie dużo ponad potrzeby)... i wielkości (czyli nic nie czuję, ale walę, bo tak trener mówi) to jest dopiero master level. Potem masz te swoje bomby bez efektów i przekonanie, iż 50-latek zawstydzający sylwetką młodzików na pewno dobija już do 3 gram testa week.

3. Nie upieram się. Nikt nie podał alternatywy wobec wielkości łapy czy uda.


Dużo racji.

Sam się uczę i wiem że twora to nie wszystko też po długi długi czasie to do mnie dotarło a jak wejść to z mega głową badaniami itp pilnowaniem się i hormonów.

Jak by amatorzy co wchodzą na ssa i słuchali się starszych I expertow w tej dziedzinie to młodzi dopiero by progresowali i by nie popełniali błędów , ale jak to bywa młodszy mądrzejszy biorą sami towar a to nie działa super magicznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Diablo: Rozumiem, że też masz staż 30+ lat?
Nie zrozumiałeś mnie - ja nie gonię za wymiarem. Ja rozważam, czy droga, którą obrałem 30 lat temu doprowadziła mnie dalej czy nie niż osób, które wybrały np. większe ciężary i większe bomby. Coś musi być tego miarą. Gdybyś uważnie przeczytał to wiedziałbyś, że odnoszę się do łapy i uda - a zatem pewnych proporcji. Twoje ostatnie zdanie nie ma sensu.
Z tym "nie mierzeniem się" to jest podobnie jak z niemierzeniem pewnej innej części ciała przez facetów. Rzecz jasna - jej też nikt nie mierzy. Szczególnie nie mierzą ci, co niewiele mają w majtach. To ci "dojrzali".

Wojdam92: Jeśli będziesz działać z głową to wprawdzie teraz nawet nie zbliżysz się do osiągów kolegów bombowców, ale w wieku 40+,a tym bardziej 50+ - moim zdaniem - odstawisz ich na kilometr. Z jednej strony - być może nigdy nie wyciśniesz 200kg, z drugiej nie będziesz chodził z balkonikiem jak Ronnie. I co tu wybrać?


Zmieniony przez - Wiad w dniu 2023-03-17 12:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30903
Dla jednych kryterium beda proporcje,symetria dla innych wymiary bicepsa i uda,ale jakby nie patrzec ci co mają male ramiona i uda tez ich nie mierza badz nie podaja w ankiecie,wiec nie warto generalizowac co tak naprawde jest wyznacznikiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Jeszcze ciekawostka... Często słyszę, że wyglądam na 10 lat mniej niż mam. Z drugiej strony panuje przekonanie, iż środki postarzają. Przywoływane jest wtedy czoło Pudziana poryte zmarszczkami, czy facjata Karmowskiego czy Słodkiewicza. Zazwyczaj - dla odmiany - daje im się +10 lat niż mają.
Sądzę, że to kwestia hormonu wzrostu. Ostre rysy, wręcz bruzdy, tzw. balkony pod oczami. Do tego dziwnie wyglądające stawy na rękach i tzw. hobbitówki - Czechowicz niedawno pokazywał stopy i mówił, że mu bardzo urosły od hormonu. Co dziwne - hormon często jest postrzegany jako podstawa tzw. anty agingu. A tu taki zonk. Zatem porada starszego kolegi... całkowicie w gratisie: jak nie chcesz wyglądać w wieku 40+ na emeryta, nie tykaj hormonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Wygląd to też przede wszystkim genetyka, ja lecę hormon a tez mi dają mniej lat niż mam
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Lece 4 lata ma GH, owszem odmładza wygląd ale peselu i tak nie oszukasz haha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Wiad
Jeszcze ciekawostka... Często słyszę, że wyglądam na 10 lat mniej niż mam. Z drugiej strony panuje przekonanie, iż środki postarzają. Przywoływane jest wtedy czoło Pudziana poryte zmarszczkami, czy facjata Karmowskiego czy Słodkiewicza. Zazwyczaj - dla odmiany - daje im się +10 lat niż mają.
Sądzę, że to kwestia hormonu wzrostu. Ostre rysy, wręcz bruzdy, tzw. balkony pod oczami. Do tego dziwnie wyglądające stawy na rękach i tzw. hobbitówki - Czechowicz niedawno pokazywał stopy i mówił, że mu bardzo urosły od hormonu. Co dziwne - hormon często jest postrzegany jako podstawa tzw. anty agingu. A tu taki zonk. Zatem porada starszego kolegi... całkowicie w gratisie: jak nie chcesz wyglądać w wieku 40+ na emeryta, nie tykaj hormonu.


Śmiałe stwierdzenie. Wgł mnie nie powinieneś tak pisać bo nie wiesz co dokładnie i w jakich dawkach bili Ci panowie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl w wieku 45 lat.

Następny temat

41 Lat - 3 cykl

WHEY premium