SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najstarsi koksiarze na waszych siłowniach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5974
robicie odbloki jakies czy cuś w ten deseń ? do tych co powyzej 40+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Ostatni odblok robilem przed 40-stka

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5974
A schodzisz z towaru ? Stosujesz HCG skoro i tak już się nie odblokowuje są? Jak z tym odblokiem przed 40stka udało się bo ja też dobijam 40stki i w urodziny chce zakończyć przygodę z Saa spełni się odblokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Nie schodze z saa jedynie zmieniam dawki i srodki.
HCG stosuje nie po to zeby sie odblokowac tylko po to zeby byc zdrowym -> Pregnenolon
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
hewehmunja
Jak z tym odblokiem przed 40stka udało się bo ja też dobijam 40stki i w urodziny chce zakończyć przygodę z Saa spełni się odblokować


Odblok przed 40-stka udał się ale po nim zycie juz nie jest tak piekne jak na bombie, tym bardziej ze po 40-stce poziom testa spada a z nim jakosc zycia, mam tu na mysli oczywiscie osoby ktore mialy wczesniej stycznosc z saa i maja porownanie.
Trzymam kciuki ale statystycznie patrzac, dlugo na offie nie wytrzymasz.
Znam tylko jedna osobe ktorej sie to udalo.
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Pregnenolon - stosujesz w formie suplementu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Nie, dbam o wytwarzanie endogennego (HCG jest niezbedne do wytworzenia pregnenolonu z cholesterolu)
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5974
Aleks zmienił byś to zdjęcie bo odkad tu jesteś ja je widzę a minęło już 20lat. No ja na off wytrzymuje raczej mi chodzi o branie Saa na lato wiosnę a tak to miksować nie widzę powodu. Ja też koksowalem ostro ale offy dawały radę trzeba sobie poprostu uświadomić że nie zawsze można być Supermanem i skupić się na innych dziedzinach życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Aleks
Nie schodze z saa jedynie zmieniam dawki i srodki.



Ciekawi mnie czy stosujesz jakiś konkretny schemat w tej kwestii. Piszesz o 500mg testa tygodniowo. W kontekście zmiany dawki - czy możesz podać widełki w ciągu roku, w których się poruszasz? Ew. w połączeniu z - orientacyjnym przynajmniej - czasem? Zakładam, że test nie podlega zmianom środków i leci cały czas jako baza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1786 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30913
Moim skromnym zdaniem schodzenie z bomby po 40tsce zrozumiale jest tylko jezeli istnieje jakis wyzszy cel np. chce sie splodzic potomka lub zdrowie nie pozwala(problem z krwią,nadcisnienie etc) w innym wypadku jakos zycia napewno pojdzie w dół niezaleznie na jakiej dziedzienie zycia sie skupimy(checi,libido,regenracja) wszystko w dół już nie wspominajac o spadkach.Choc kazdy ma inne zyciowe priorytety to mimo wszystko bycie nawet na trt bedzie w takim wieku rozasdnym rozwiazniem niz syndrom odstawienia saa bo dlugich latach bycia on



Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-02-28 11:47:06

Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-02-28 11:47:35
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl w wieku 45 lat.

Następny temat

41 Lat - 3 cykl

WHEY premium