SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najsliniejsze dozwolone suplementy?co polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
jack3d jak dla mnie super ;] ale to jedyny suplement z geramina jaki jadlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
pobudzenie po geraminie nie jest warte takiego obniżenia libido..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
chyba, ze ktos nie dupcy, to nie zwraca na to uwagi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
Niby tak
Sam od jakiegoś czasu szukam jakiegoś ciekawego supla przed treningowego, ale wszystko ma swoje wady i zalety. Albo sam cukier albo sama kofeina i mono, a ceny za to wszystko sobie śpiewają, że ho ho. Napalm fajnie pobudza i pompuje, ale to swędzenie po beta alaninie jest nie do zniesienia, ciągle się drapałem po uszach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
A co sądzicie o super pump 250? Ale i tak uważam, że póki co meso naj! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
Stary skład, bez rewelacji, porównywalny z shock, nitrobolon II itp.
Trzeba jeść 3 porcje żeby cokolwiek poczuć. Przynajmniej ja tak mam przy wadze ponad 100kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
mi zabawa na stackach przed treningowy troche flaki obciazyla. juz od polowy stycznia nic nie dziabnalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
odkopie troche temat aby powiedziec i doradzic innym: nie bierzcie nox pumpa! lipa straszna, mesomorph nie do przebicia jest jego szczerze polecam!

NO PAIN NO GAIN! ANIMAL.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze jadles tego slabszego noxa i dlatego Cie nie poklepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tyle, jak czytam ze ktos bierze 3 albo 5 miarek tam gdzie zalecana jest 1, to mi sie smiac chce, to jest idealne odwzorowanie tego co zgrabnie ktos kiedys powiedział 'jak kulturyście powiesz że mięśnie rosną od uderzania płytą chodnikową w głowę, to będzie uderzał'

ja próbowałem Shock Therapy i NoXplode, biore na zmianę po 1 miarce przed treningami siłowymi (waga 100kg) , polecam, efekty przeważnie są odczuwalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba + redukcja

Następny temat

100g Mass XXL ile to ml w szejkerze :P

WHEY premium