SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najpiekniejszy styl walki?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367
Nie chodzi mi az tak bardzo o skutecznosc tylko o to aby bylo to widowiskowe, by zaimponowac innym. wiem juz o capoeira, lecz nie podoba mi sie ten rytualny taniec, bardziej mi chodzi o jakies wyskoki z kopnieciami itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
TKD? (ale tu może być kontaktowo) Albo jakieś bezkontaktowe 'kung fu' ?

Chociaż jeśli nadrzędnym kryterium dla Ciebie jest imponowanie innym to jest takie coś specjalnie dla lanserów, martial arts tricks się nazywa.

Zmieniony przez - searme w dniu 2010-08-09 19:33:58

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Wyskoki z kopnięciami masz wszędzie - wszystko zależy od zawodnika, czy lubi tak walczyć (dla publiczności) np. Latający Holender czyli Remmy B. z K1.
A najpiękniejszy to jest mix czyli MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No to chyba Capo byłoby dobre. Chociaż, żeby imponować to raczej powinieneś iść na akrobatykę... Albo coś związanego z formami przy muzyce.





Tu poniżej jeszcze występ grupy reprezentującej Karate Tsunami również w formach.





Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-08-09 19:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Najpiękniejszy?
Capo:




Boks:




Te dwa, moim zdaniem.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-08-09 19:59:45

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Capoeira, ew. formy w jakimś wushu czy coś takiego, ew. tai-chi. Tyle, ze capo to nie jest rytualny taniec.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367
Czy przy wadze ponad 80kg i wzroscie 178cm zdobede te umiejetnosci?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7337
Jak bedziesz ciezko trenowal to zdobedziesz.

"Don't ever regret something that once made you smile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3782
Myślę że sportowe wushu ci się może spodobać (konkretnie konkurencje form), walczyć się raczej tam nie nauczysz ale bardzo efektownie wygląda:









Na yt pełno filmików pod hasłem "modern wushu" czy "wushu choreographed fight"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Predyspozycje do takich cudów nie zawsze wiążą się z masą i wzrostem.
Kiedyś przyszedł do nas do klubu gość ok 185 cm przy tym raczej mocno zbudowany, a trzaskał obrotówki z wyskoku z taką lekkością i techniką że wszystkim szczęki opadły bo to wręcz zaprzeczało prawom fizyki

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Sezonowiec detekted..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Top 20 Bokserów Wagi ciężkiej

Następny temat

Co lepsze ?

WHEY premium