SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najnowszy artykuł w gazecie FORUM na temat witamin

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
jakis koles kiedys pisal tu ze masa i sila zaczely mu isc gdy odstawil wszystkie witaminy ,kreatyny ,gainey itp. cos moze w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tak a niektórzy żyją nawet energią słoneczną.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2012-01-28 08:21:30

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Gulczas, jak sypał bez opamiętania wszystko jak leci, to mogło tak być.

Misiu, doceniam twoją dociekliwość i konsekwencję w dążeniu do wiedzy, ale Kazam to jeden z facetów o najszerszej wiedzy na tym forum.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
slawku mam takie pytanie czy rozwoj miesni moze zostac zachamowany przez zbyt niskie spozycie bialka ale przy nadmiarze kcal, ww i tluszczy , zaluzmy ze osoba ciezko cwiczaca spozywa 50 gram bialka dziennie i np 800 gram ww i 600 gram tluszczy a wazy 80 kg przy 180 cm i sila stoi w miejscu oraz masa pomimo nadwyzki kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Te 50g białka to bardzo mało. Zgodnie z aktualną wiedzą, aby mięśnie rosły w odpowiednim tempie - przy wadze 80 kg trzeba zjadać przynajmniej 160 g białka dziennie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawku rozmawiasz z Gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
ale utarlo sie ze przy nadmiarze kcal ogulnie jaki ja mam ilosc bialka nie ma duzego znaczenia i i tak miesni bede rosaly od treningu i duzej ilosci fatu i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Wiem Sławku o tym i zawsze z wielką przyjemnością czytam posty Kazama,lecz gdybyśmy we wszystkim się zgadzali to życie było by nudne :).
Nie neguje szerokiej wiedzy,chodziło mi tylko o jedną konkretna witaminkę :).
Jeżeli uraziłem,to,............,Kazam sorki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
a czy mozna miec niedobor vit c np i czy to moze byc przyczyna strzelania stawow , wlosow i kosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strzelanie włosów? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki białkowe Olimp

Następny temat

rewolucje zoladkowe po vitamin antiox

WHEY premium