SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze białko dla mnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
witam wiem wiem że jest tutaj tyle o tym ;] ale większość ludzi zwraca uwagę przede wszystkim na smak cene i takie tam a ja chciałbym się dowiedzieć jakie białko jest najlepsze żęby zbudować jak najlepszą oczywiście beztłuszczową masę ?? chciałbym brać to białko po treningu i przed snem ;) jak narazie mam syntrax matrix na dzień a na noc trec night protein blend . . .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8242
matrix ma dużo kazeiny, jest niezły na noc. Po treningu polecam izolat albo koncentrat białek serwatkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
czyli co night protein blend sobie odpuścić na noc a dać syntrax matrix na noc ?? a jakie białko polecasz po treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Po treningu to najlepiej dobrze zjeść, a nie prochy wrzucać
A wcześniej jeszcze jakieś węgle...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-20 00:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
xD to też ale najpierw białko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jak masz dobrze ułożoną diete to białko w prochu na wała ci potrzebne.
Przy twojej wadze i rozmiarach jeszcze bym się wstrzymał z suplementacją.
No chyba, że nie ma jak zarzucić odpowiedniej diety i są braki.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-20 00:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Patryk - na samej diecie zrobisz z 10 kilogramów. Przy Twoim wzroście to musisz jeszcze trochę przymasować. Wejdź do działu odżywianie, to Ci pomogą użytkownicy ułożyć dietkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
najlepsze bialko to to z pozywienia.

w budowaniu takiej a nie innej masy kluczem jest dieta a nie rozdzaj uzytej odzywki bialkowej

matrix nie zawiera wcale tak duzo kazeiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
twaróg , ryby
z odżywek nitroprogen - białko uniwersalne, idealnie nadaje się po treningowo i przed snem lub pro longatum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+bcaa bez treningu niestety

Następny temat

Karnityna

WHEY premium