SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadmierne pocenie sie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
Genetyka, przede wszystkim genetyka.
Niestety tak dla wielu kończy się okres dojrzewania. W zamian za to, że stajemy się w pełni dojrzali natura obdarowuje nas takimi dolegliwościami. W sumie nic na to nie można poradzić, byłem już u normalnego lekarza i u dermatologa, odpowiedź zawsze była taka sama: jedz dużo warzyw i się tym nie przejmuj. Stres odgrywa w tym procesie ważną rolę, więc im szybciej bezstresowo będziemy reagować na ten fakt tym lepiej dla nas.

Ludzie, którzy w okresie dojrzewania biorą środki dopingujące jeszcze pogarszają sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
Też tak mam, najgorzej jak z czola plynie. To nie od koxu mam kumpla co wazy 97 w lapie 44 i nieplynie z niego a ma juz troche cykli za soba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm.. moze rzeczywiscie miec to zwiazek z bf, moj kolega ma bardzo niski cwiczy rozne sporty + silka i jak biega w sloncu to sie nawet nie poci... ;/ u ja dojde do boiska i musze 5 razy twarz wytrzec ;/ prze***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Kolega mi przed chwilą mówił, że jego była dziewczyna miała własnie problem z poceniem się - obojętne czy było lato, czy zima zawsze z niej ciekło ( ). Poszła do lekarze i ten przepisał jej jakies krople - przez pierwsze 10 dni stosowało sie 2 razy dziennie po 5 kropel (na miejsce w którym chce sie zatrzymac pocenie), nastepnie kilka dni po 1 razie i potem raz na tydzien - podobno efekt był oczekiwany. Niestety nie znam nazwy tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
na bank jest to spowodowane od duzego bf , ja nie koksuje i mam to samo , leje sie ze mnie wiadrami. Ktos mi zaproponował ze dobre sa te dezedoranty , ktore leca w TV
-Władek co robiłes?
-biegałem
-ale przeciez ta koszulka jest sucha...

Zmieniony przez - Tedzikooo w dniu 2006-06-23 19:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Widzę, że większość osób ma z tym problemy, ja mam zwykle na cyklu :/ Poce sie najbardziej w nocy, jak świnia Choć śpię przy otwartym oknie i bez koszulki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
tez jestem na trenie i leje sie ze mnie masakrycznie,dzis sie kapalem 4 razy
a 2-3 godz po silce to juz masakra...grzeje niesamowicie,wejscie na 3 pietro i wygladam jakbym wyszedl spod prysznica...w ubraniu oczywiscie

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
pomimo ze jestem czysty...
to i tak sie ze mnie sakramencko leje :/
a tutaj clen w planie

z wielka uwaga patrze na to, jaka koszulke ubrac...tak zeby najmniej bylo widac, ze jestem jak swiniak mokry

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-06-23 23:01:44

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
e0r co jestz tym glinem bo patrze na rexone a tam
" Aluminum Zirconium Pentachlorohydrate"


no ja soku tez nie brałem a takze poce sie jak wieprz,
za lepka tez sie pocilem(na karku 18) ale nie to co teraz a jak w gre wchodzi jakis wysilek to hoho/ przyklad wszyscy na sali normalnie tylko jeden buchaj jakby zamiast rozgrzewki, przyciął komara w saunie/
pozatym to tak jak pisano żyły nie ma, węgle są, żabami bije czasem ze mnie ostro, jednym słowem nie wesoło

w sumie jak miałem mniejszy bf, na ckd to tak nie zauważałem tego problemu wiec moze mniej sie pocilem

historie przedstawiłem bo bez profilu ani rusz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
FatBoySlim to nie pij tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smak clenbuterolu

Następny temat

sila

WHEY premium