SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nabiał zły?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
witam,
wszyscy kulturyści i dietetycy w rozmowie o diecie zawsze mówiąc ogólnie podają mięsa ,nabiał,ryż,makaron,zdrowe tłuszcze.
ostatnio dosyć znany wielu osobą polski kulturysta powiedział że w diecie powinno się unikać nabiału co mnie zdziwiło bo większość ma nabiał w swojej diecie. nie powiedział jednak dlaczego go unikać. o co chodzi z tym nabiałem?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kulturyści często popadają w skrajności i tworzą mitologię niespecjalnie mającą odniesienie do rzeczywistości. Nabiał, w nie przesadnych ilościach, w diecie znaleźć się może jak najbardziej. Jednak opieranie na nim diety, jak to czasem bywa - już pomysłem dobrym nie jest.

Tematów o podobnej tematyce było kilka - możesz poszukać w wyszukiwarce.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Karmowski mowil o wyeliminowaniu calkowicie nabialu ze swojej diety. Glownie z dwoch powodow, slaba przyswajalnosc bialka zawartego w nabiale i duze ilosci laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a chyba całkiem niedawno widziałem jak jakieś placki czy coś z twarogu robił.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Odżywkę białkową pewnie też wywalił z jadłospisu - to też nabiał

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
A jak to jest z tą "bioprzyswajalnością" białka z nabiału? W te 50% o których mówi Karmowski też jakoś niespecjalnie chce mi się wierzyć.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Prawdopodobnie chodziło mu o aminokwasy ograniczające, gdzie w twarogu jedzonym solo rzeczywiście tak to wygląda.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żucie gum na IF (?)

Następny temat

Redukcja

WHEY premium