SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mydlo protex na syfy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 428
mam pytanie ... czy mydlo antybakteryjne PROTEX jest skuteczne w leczniu tradzika ?? czy pomaga ono cos? czy bardziej wyszusza i wplywa negatywnie na tradzik ?? ktos uzywa tego mydla?? plz odp
2

cały czas do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
Witam



Tak naprawdę powinieneś znaleźć przyczynę Twoich problemów z trądzikiem i starać się uderzyć w nią a nie objawy. Mydło protex bardzo wysusza skórę i nadmiar tego typu specyfików może paradoksalnie pogorszyć sprawę, gdyż przesuszona skóra zacznie produkować wiecej łoju. Osobiście zalecam wizytę u dermatologa , który obejrzy stan zmian skórnych i dobierze odpowiednie lekarstwa. Wiele osób tylko dzięki temu uporało sie z tym problemem. Działanie na własną rękę najczęściej nie przynosi skutku bądź daje tylko chwilowe efekty.

Na pewno przyjrzałbym się swojej diecie. Kilka wskazówek jakie możesz zastosować:


1.Unikaj tłuszczy trans, które zawierają fast foody, margaryny i inne śmieciowe jedzenie. Ów składnik może potęgować powstawanie trądziku.

2.Unikaj cukrów rafinowanych, a więc głownie słodyczy. Wiele osób po ich konsumpcji skarży się na powstawanie nowych pryszczy.

3.Ogranicz alkohol.

4.Zadbaj o odpowiednią podaż cynku. Suplementacja będzie tutaj wskazana.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
hmmm... zależy...
wiesz jak to jest, na każdego działa coś innego na mnie działa a np. na Ciebie już nie...

Ale z mojego doświadczenia polecam Emulsje do mycia Twarzy "Cetaphil"

pozdrawiam Mań.
2

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wlasnie o protexe slyszałam rozne opinie.. tzn raczej nie powinno sie tego wiecznie stosowac na cale cialo
co do samej twarzy, nie wiem czy to nie jest "za mocne", czy za bardzo nie wysusza, a wiadomo ze przy wysuszonej skorze ta produkcja łoju sie zwieksza co nie jest korzystne dla tradzikowej cery. POczekaj co ci jeszcze inni powiedza, zwłaszcza ci co uzywali, w kazdym razie jesli ja mialabym tradzikowa cere wolałabym stosowac jakies łagodniejsze zele przeznaczone do cery tradzikowej, tak jak Maniek mówi
3

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
Urzywalem kiedys te mydlo ale przestalem :] za***iscie wysuszalo i wcale nie mylem czesto twarzy bo wiedzialem jakie moga byc skutki po czestym myciu protexem . Wystarczylo umyc twarz 2 razy dziennie i juz mialem podraznienia na skorze tak wiec szczeze odradzam lecz mam inna propozycje walki z syfami borykalem sie z tym problem juz od ponad 3 lat , chodzilem do wielu dermatologow i nic ale jak wiadomo powstawaniem tradziku maga byc rozne przyczyny miedzy innymi genetyka , brak odpowiednich witamin czy sprawy hormonalne tak wiec na starcie w swoim przypadku odrzucilem leczenie hormonalne a tazke genetyke poniewaz moi rodzicie nie posiadali takowej choroby. Wiec nadal pozostawala mi metoda wyleczenia sie z objawow tradziku za pomoca odpowiednich witamin , ktorych w swoim organizmie mam niedobor. Musze przyznac , ze duzo czasu mi to nie zajelo na poczatku kuracji stosowalem witamine c i witamine A lecz niestety po pewnym czasie zrezygnowalme z witaminy c poniewaz nie bylo wiekszych skutkow poprawy a moja skora stala sie duzo jasniejsza.Nastepnie zaczalem stosowac BETA-KAROTEN i tu musze przyznac ze od tego momentu zaczela sie poprawa , moja cera stawal sie w coraz lepszej formie lecz to nie bylo jeszce to poniewasz wykwity wystepowaly nadal i ilosciach , szukalem nadal az w koncu znalazlem moim ratunkiem stala sie witamina E , ktora swietnie wplynela na moja cere.Aktualnie nie posiadam takowych wikwitow a moje blizenki i przebarwienia znikaja wiadomo od czasu do czasu wyskoczy 1 syfek ale to nieuniknine zreszta w porownaniu z tym co przeszedlem dla mnie to magia i ciesze sie ze wkoncu nastal ten dzien w ktorym uporalem sie z ta paskudna choroba .Informuje rowniez ze w mojej kuracji stosowalem rowniez krem Brevoxyl , ktory przepisal mi dermatolog kosztuje 18zl i mozna dostac go w aptece bez recepty jest na prawde dobry i stosuje go do dzis od ponad 0,5 roku podobnie jak witamine E "Vitaminum E 60 kapsulek"koszt opakowania 7,50zl w sklepie zielarskim i BETA-KAROTEN z witamina a rowniez za 7,50 90kapsulek.Pamietaj ze kuracje witamina E nalezy stosowac tylko przez 3 miesiace tak aby jej nie przedawkowac , natomiast Beta-Karoten mozesz stoswac w ciagu calego roku (ja tak robie) pamietaj ze musisz byc cierpliwa i systematyczna w tym co robisz a na pewno pomoze.Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Zmieniony przez - JA ADI w dniu 2006-07-21 07:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
CHyba kazde mydlo wysusza. Najlepiej sie smarowac kremem po myciu. Naprawde to pomaga, wiem po sobie bo sam mialem problem z syfami. Teraz jest ok, czasem tam cos po goleniu wyskoczy, ale sporadycznie. Nawilzenie to podstawa przy trądziku. In my opinion ofcoz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Sam mam problem z tradziekiem(ostatnio coraz mniejszy, mam 20 lat) i podzielam zdanie JA ADI. Stosuje protex i fakt ze mocno wysusza ale ja sie tym nie przejmuje. Polecam kupic Ci do tego protexu Salfazin ok. 25 zl za 100tab. jest to duza dawka cynku z witaminami. Brevoxyl tez byl skuteczny, ja nawet leczylem sie antybiotykami doustnie - jest to drogie i dlugo trwale. Na pocztek sprobuj protex i safazin

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
Mydła, żele, toniki, i tak dalej jedynie maskują chorobę tj. pomagają w usuwaniu skutków, a nie leczą przyczyny.

A co się tyczy mydła PROTEX to moim zdaniem jest do najlepszy produkt przeznaczony dla ludzi aktywnych. Próbowałem już wszelakiej maści produktów typu ADIDAS, SORAYA, i tak dalej i nic nie dawało mi takie poczucie świeżości oraz nie tak nie hamowało wydzielanie się przykrego zapachu potu, działało przeciw bakteryjnie, itd.

Polecam w http://www.google.pl wpisać mydło PROTEX oraz mydło siarkowe, jeden z pierwszych odsyłaczy powinien ciebie skierować do forum w którym już kilkadziesiąt ludzi wypowiadało się na temat magicznego działania tego drugiego produktu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja akurat nie uznaje tych produktow, dla mnie to jest zbyt wysuszajace a nie myjace. No ale kazdy ma inna skore, trzeba przetestowac i zobaczyc... w kazdym razie nie polecam tego osobom z bardzo wrazliwa skore taka jak moja i skłonna do przesuszania.
Poza tym mydel antybakteryjnych tez nie powinno sie uzywac caly czas.. moga zaburzac naturalna ochrone

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-07-23 19:32:09

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


pełne i puste <yes>



Nie zamienie jej na nic innego...





Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-07-23 19:50:19

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 428
ile taki CETAPHIL kosztuje ?? i jest ono w aptece bez recepty????

cały czas do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
stosuje mydło PROTEX już dosyć długo i nie mam zastrzeżeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki srodek na wybielenie zębów??

Następny temat

Strzelajace kosci!!!

Wiecej