SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze ktos doradzi????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
W wikipedii różne rzeczy piszą - ostatno że RM i jego styl to zabójcze połaczenie i śmierć dla wszystkich - tak że trzeba czasem ostrożnie z niej kożystać.
W chinach 3- 4 latka uczy ojciec zupelnych podstaw - kiedy ma 6 -7 lat mniej więcej oddaje go do innego nauczyciela, by go zaczoł naprawdę uczyć i wg mnie ma to sens. 6-7 latek czuje respekt przed obcym i się go dużo lepiej słucha niż ojca, oraz obcy ma obiektywne spojrzenie na ucznia. W mlodszym wieku to jest raczej zabawa i ojciec jak najbardziej w formie zabawy moze uczyć podstaw lub ogolnorozwojówke - troszke rozciągana (dzieci mają bardzo elastyczne ścięgna i umiejętnie i bardzo powoli prowadzone rozciąganie może przynieść szybko wielkie efekty).

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Witam! Moim zdaniem płeć dziecka nie ma tutaj większego znaczenia- właściwie u tak małych dzieci wszystko jedno czy to chłopczyk czy dziewczynka. Bardzo fajnie że masz taki pomysł żeby zapisać brzdąca na zajęcia, to na pewno godne pochwały. Myślę sobie jednak że 3 latka to troszkę za wcześnie. W Tajlandii dzieciaki zaczynają trenować w wieku ok 6 lat i ja też osobiście najbardziej polecam taki wiek. Czasem się zdarza że w przedszkolach są nawet takie sekcje dla maluchów i wtedy masz przynajmniej pewność że będzie to prawadzić kompetentna osoba. Bo w tym przypadku to najważniejsza sprawa! Wiem że w którymś z przedszkola w Katowicach było coś takiego ale dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć. Były to zajęcia z elementami karate i prowadziłje instruktor z klubu goliat więc może do nich spróbuj napisać. Tu masz link http://uranos.cto.us.edu.pl/~goliat/indexnowe.htm

Życze powodzenia i oby więcej rodziców miało takie podejście!
Pamiętaj tylko że nic na siłę i żebyś nie zraziła małej bo to ona sama musi chcieć iść tą drogą- ty jej tylko pokaż kierunek

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Nic nie sugeruję po prostu chciałem pokazać że można i tak. A odnośnie Nogueiry to być może nie jest to prawda ale to samo słyszałem z ust Andrzeja Janisza na Polsacie Sport podczas komentowania jednej z walk Nogueiry. Wg mnie najlepiej pogadać z trenerem jakiejś sekcji, osobiście polecam Kyokushin

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Miro nie mialem zamiaru wytykać ci czegokolwiek - poprostu Wiki skojarzyłem i się z tym co ostatnio czytalem o tym o czym nie wolno pisac w Wiki i to tyle.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Wiem wiem, śledzę temat.. no cóż może artykuł na wiki o Wiadomo Kim jest artykułem sposorowanym.

Sory za offtop

Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-11-20 22:59:46

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
szkoda, że mnie rodzice nie zapisali na sw jak miałem 3 latka

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
wiecie co ja jak bylam nastolatka to myslalam o tym zeby gdzies pojsc cos zaczac robic......ale to skoczylo sie niestety tylko na mysleniu w tym wieku juz bylo za pozno, bynajmniej w moim przypadku,bo zaczynalam myslec o innych rzeczach a pozniej obiecalam sobie, ze jak bede miec swoje dzieci to napewno bym chciala je tak mniejwiecej ukierunkowac ale wlasnie to tez wazne i z czasem w przyszlosci okaze sie czy one beda zainteresowane tymi sportami wtedy juz beda swiadome i bede same mogly dokonac wyboru a poki co napewno im to nie zaszkodzi a tylko ewentualnie moze zaowocowac w przyszlosci, oczywiscie marzylam o synku ale Bog obdarowal mnie dwoma coreczkami, pozdrawiam i dobranoc Wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
najwcześniej jak ukończy 6 lat....dla zdrowia dziecka i prawidłowego rozwoju....trzeba mieć olbrzymią więdzę aby wcześniej uczyć dziecko...do 6 roku życia kształtuje się ciało młodego człowieka i wprowadzając wcześniej ćwiczenia można mu zrobić krzywdę na całe życie
p.s.
niech wygra rozsądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Przecież taki dzieciak na treningu będzie biegać i się bawić. Jak ma mu to zaszkodzić? Kompetentny trener może mu tylko pomóc w prawidłowym rozwoju i wychować na dobrego zawodnika.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Wuxia - zgadzam się całkowicie.
Bieganie oraz zabawy są jak najbardziej ok, ale uczenie SW przez kogoś co chce 3 latka uczyć ale ma o tym oraz o jego budowie niewielkie pojęcie jest niebezpieczne dla zdrowia malucha. Jak poczeka do 6- 7 lat nic nie straci a jest pewność ze nic mu się nie stanie.



Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2008-11-21 00:17:17

bujing yishi bu zhang yi zhi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

savate w łodzi (okolice )

Następny temat

biodra

WHEY premium