SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze ktos doradzi????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
u mnie sa prowadzone zajecia dla mlodszych i jest tam taka dziewczynka kolo 3 lat co nie dawno chodzic zaczela chociaz mysle ze 5-6 lat to odpowiedni wiek bo przygode ze SW zaczynalam tak samo :D

...Jesteśmy Elitą Nie Tłumem, W Sercach Nosimy Dumę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
PIEKNY podpis ona ma skonczone 3 lata ale ja wlasnie wypytuje co sadza Ci ktorzy maja juz jakies doswiadczenie, natomiast i tak i tak tam gdzie ewentualnie mialby uczeszczac chcialabym i napewno raczej bede rozmawiac jeszcze z prowadzacym, bo jednak to bedzie osoba, ktora tez napewno i ma doswiadczenie i zdanie w tym tamacie, a gdzie sie odbywaja Twoje zajecia? bo ja jestem ze Świętochłowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
no to calkiem bardzo blisko bo w chorzowie ;D sekcja karate kyokushin :P

...Jesteśmy Elitą Nie Tłumem, W Sercach Nosimy Dumę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Nie ma sensu tak szybko rozpoczynać. Jeśli chcesz jej zaszczepić sport to po prostu ogólnorozwojówka niech poskace, pogra w piłke (co z tego że dziewczyna), bawi się w gonianego, czy "powisi" trochę na trzepaku ogólnie staraj się aby była aktywna, a najprawdopodobniej jak trochę dorośnie sama wybierze co będzie chciała trenować. Daj jej drogę wyboru nie wybieraj za nią nie musi być to przecież żadne sw ona może się w tym po prostu nie czuć, może będzie chciała trenować zupełnie co innego i co wtedy. Jeśli naprawdę chcesz jej zaszeczepić sport to zrób tak jak pisałam i pozwól aby jak dorośnie do tych 6-7lat sama ci powiedziała mamusiu a ja bym chciała iść na .......... zapiszesz mnie na to.

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Iza wlasnie chodzi o to, ze ja czy to bedzie za rok czy za dwa to napewno ja bym chciala ja ukierunkowac w sw, jesli po jakims czasie bede widziec u niej brak jakiegokolwiek zainteresownia badz nawet niechec-bo tak tez moze byc, to wtedy automatycznie bedziemy sie zastanawiac nad czyms innym ale ja napewno nie dawalabym 6 latce prawa wyboru.....bo wybierze balet a za dwa tygodnie bedzie basen a za dwa miesiace taniec a skonczymy na przejsciu wszytskiego czyli niczym a w innych okolicznosciach moze kiedys siadziemy razem i powiem jej jaka jestem z niej dumna i ze ciesze sie, ze wlasnie wtedy sie na to zdecydowalam a ona, ze mi dziekuje a moze tez zastanowie sie czy nie poczekac na to az jej siostra jeszcze podrosnie i razem je zapisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Patus a gdzie dokladnie na Dabrowskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
znam trenerów którzy swoje dzieci przyprowadzają na treningi od kiedy tylko potrafią samodzielnie korzystać z toalety, tylko że jako trenerzy mają pewnie inne podejście do tego, ale znam i takicj którzy dzieci przyprowadzają na treningi SW dopiero gdzieś od 10 roku życia, wcześniej je zapisują na jakąś gimnastyke i tego typu rzeczy
dobrze jest dziecko w bardzo młodym wieku na coś zapisać moim zdaniem, dziecko potrzebuje ruchu i w ogóle a rodzice żadko to zapewniają w takiej ilości w jakiej jest to dziecku potrzebne



Patus: Gramatik?

Zmieniony przez - Benny Hill w dniu 2008-11-21 20:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Nie na ulicy Odległej niedaleko od tej duzej hali sportowej MOSiR :)

...Jesteśmy Elitą Nie Tłumem, W Sercach Nosimy Dumę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
znikam, a na pewno jest za późno dla Ciebie?? Jeżeli udałoby Ci się wygospodarować troszkę czasu w tyg. u mnie w klubie normalnie trenuje matka, która ma dzieci w twoim wieku.

Też chodził tam ojciec z synkiem i obydwoje trenowali:DD (tylko ojeciec z zaawansowanymi)ogólnie na fajny pomysł wpadłaś, tylko faktycznie z 3 lata bym poczekała.



Zmieniony przez - nastic w dniu 2008-11-22 14:04:16

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
nastic a gdzie masz treningi??? no ja i tak i tak bede chodzila napewno z nia w miare mozliwosci ale narazie ten pomysl nie weim czy jest do przyjecia musialabym poprzestawiac swoje zycie )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

savate w łodzi (okolice )

Następny temat

biodra

WHEY premium