SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono czy jablko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
witam na 2 cykl lepiej mono czy jablko i odrazu sie pytam co o 3 cyklu.
Moj staz teraz to okolo 7-8 miech regularnych cwiczen.Diete mam.
Waze ok 74kg wzrost 176-178.

prosze napisac czym sie rozni jablko od mono i co lepiej na 2 i 3 cykl. ;] pozdro sogi poleca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Samą kretkę weź ewentualnie magnezik, mono z universala polecam. Co do 3 cyklu to nie planuj nic na zapas, bo nigdy nie wiadomo co się w przyszłości stanie. Może tak spuchniesz po tym cyklu że nie będziesz już musiał nigdy masować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
to zalezy do Ciebie.Jak podobaly Ci sie efekty po mono to jedz dalej na mono a jak nie to sprobuj jablka.Ja bym wybral jablko,np ten https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1111.html 

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
bez roznicy.
ja wole mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
ale np jezeli po mono mialem takie sobie efekty na 2 cykl walne monoa na 3 np jablko cm3 +hmb to by bylo goodnie? bo czytalem ze hmb daje wiecej " na niewytrenowane miesnie"

czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie hmb to kupa nie warta kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
HBM mocno przereklamowane

na każdego działa inaczej mono,tcm,oro,krealkalyn

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
A to nie prawda, ze mono jest dla tych co wala na redukcje ? Bo kiedys cos o tym czytalem i teraz juz sie pogubilem. Jesli mam racje to jest w ogl sens brania mono czy jablko + hmb o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie prawda.
zalezy od organizmu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ze co? Sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
na 2 cykl wezme mono a na 3 jablko+ co?[mono? czy cos innego albo samo?] a do tego kupic carbo? zeby zwikszyc wchlanianie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep z odżywkami w Radomsku

Następny temat

Pomóżcie,Jak zdobyć masę!

WHEY premium