SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje cisnienie na kuracji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
siemanko. jestem w 2 tygodniu kuracji tescia prolongatum. w pierwszy tydzien w poniedzialke wlnolem 1cm a teraz w ten poniedzialek 2cm. i wczoraj mierzylem cisnienie. wyszlo mi 160/65. czy to troche nie zaduzo? wiem ze na kuracji ma sie wysokie cisnienie ale teroche sie przestraszylem. !!!!!!!!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
masz bardzo dziwne cisnienie, za wysokie gorne, bardzo niskie dolne.
napewno dobrze mierzyles ???

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
wlasnie to mnie martwi. mierzylem dwa razy. babka w szkole powiedziala ze mam albo za duze serce albo cos. co to moze byc?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
aha dodam ze dzisiaj czulem od rana pulsowanie w oku czulem ze to krew tak bije, i nagle kolezanka mi powiedzila "co ty masz z okiem? spojrzalem w lustro i zobaczylem czerwona gale. trzymalo mnie to z godzine moze dwie potem zniknelo. nie bylo to zwykle poczerwienieni to bylo bardzo czerwone

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
idz do lekarza

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
na podstawie cisnienia nie mozna nic jednozncznie okreslic.
kontroluj je na razie kilka razy dziennie.
obserwuj reakcje organizmu.
jezeli gorne cisnienie jeszcze sie podniesie najlepiej zastosowac leki
jezeli miales wczesniej jakies problemy z sercem lub zaczna sie teraz idz do lekarza. pare prostych badan wszystko wyjasni.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
no tak ale chlopaki ja jestem na kuracji co zrobie jak lekarz sie spyta czy biore koksy bo w sumie latwo sie domyslic. jest jakis sposub zeby to cisnienie obnizycz bez dodatkowej chemi?? np leki homeopatyczne czy cos

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
leki homeo...to mozesz sobie wsadzic w dupsko.
ogranicz sod w diecie, odpowiednia dieta, wlasciwe proporcje mineralow.
ale jezeli cisnienie jest wysokie, odczuwasz je to musisz skombinowac jakis lek na nadcisnienie.
jezeli wystapila duza retencja wody na cyklu to tez moze byc przyczyna nadcisnienia.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
U mnie nadcisnienie pojawialo sie przez palenie szlugow...wystarczylo ze spalilem jednego i zaraz zmierzylem sobie cisnienie i mialem o duuuzo za duze...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ziki ja sie tak przestraszylem ze szluguw dzis nie palilem i mysle ze dluuugo dlugo nie zapale:) dzieki za odpowiedzi kazdy dostaje po sogu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Uwe - mialem identycznie przez pierwsze 2 tyg. Trzymaj kciuki to moze ustapi. I identyczna dysproporocja cisnienia. Z tym, ze tak hardkorowo wysoko - mialem 129/61.

Z tym okiem to juz naprawde nie za dobrze. Wyluzuj z treningiem. Nie walcz z ciezarem - szczegolnie przy wyciskaniach sztangi. Staraj sie robi jak najmniej cwiczen w pozycji lezacej. Tak jak mowil mlody - jedz mniej solonych rzeczy. Zaaplikuj sobie magnez, potas i jakis kompleks witamin.

Jesli w 3 tygodniu nic sie nie zmieni to albo koncz cykl albo wez leki - dlugo utrzymujace sie cisnienie w takich wartosciach jest niewskazane. Ja mam np. bisocard i kiedy bralem 1/2 tab 2 godziny przed treningiem rzeczywiscie nie bylo az tak ciezko. Bylo pulsowanie, ale lzejsze. Kosztuje w aptece 9 zl (ale mocno na recepte:()- jesli nie masz dojscia to moge ci pol opakowania oddac bo sadze, ze u mnie to sie w miare wyrownalo i bede atakowal geriavit pharmaton dodatkowo. Jakkkolwiek sie to pisze.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antybiotyk a cykl

Następny temat

Wins Lyka Labs

WHEY premium