SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
to nie musi byc co do grama
masło wywal
zmien tak jak pisałem i powinno byc oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro nie ma innych zastrzezen to swietnie ostatnie pytanie: czy moge ta diete trzymac przez cale wakacje nie trenujac wtedy na silowni?? w gre wchodza aeroby jedynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
rob chociaz jakies pompki, przysiady, brzuszki, podciaganie na galezi - rozwoj muskulatury sprzyja zrzucaniu tluszczyku

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wielkie za pomoc a szczegolnie przydiecie. Jeszcze raz dziekówa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
nie ma sprawy tylko pochwal sie rezultatmi diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
a ja mam takie pytanko, czy ilość tych warzyw jest nieograniczona...? Bo w jadłospisie s zawarte pozycje "warzywa", czyli można jeść ile sie chce ?:/

"Jeżeli nie wiesz, co odpowiedzieć, mów prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jasne ze powiem o jej efektach tylko sie zastanawiam czy mimo wszystko nie ma tutaj za duzo wegli i sie boje ze z redukcji nic za bardzo nie wyjdzie. Jak tak na to patrze to wydaje mi sie ze ja w ciagu roku szkolnego jem duzo mniej... coprawda jem duzo slodyczy, nie jem regularnie, czasami mi sie zdarza nie jesc wcale obiadu i moze dlatego ten tluszczyk... ale co do tej dietki i tak nie jest do konca pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
co do warzyw to przeciez nie je sie na kilogramy tylko przewaznie surówke jakas np pomidor, to praktycznie jak ktos nie cche mzoe nei wliczac tego do bilansu bo warzywa maja bardzo mało kcal

a ile masz wegli na kligoram ciala ??
wydaje ci sie jesz wiecej, mi tez sie tak wydawalo, to przez slodycze które sa naładowane kaloriami, lepiej zjesc wiecej ryzu niz batonika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rowne 3 g :) a i jeszcze jedno - to mieso lub filety rybne na obiad to moga byc smazone prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
3 g mzoe byc za duzo, ale narazie zostaw, obserwój organizm i czy chudniesz
moga byc ale lepiej gotowane, pieczone, jak juz smarzysz to na teflonie bez ncizego najlepiej lub na oliwie z oliwek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie owoce najlepsze?

Następny temat

Czy dorze przy robieniu rzeźby...

WHEY premium