SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

m

Cel

poprawa sylwetki

Waga

92

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 23%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca średnio fizyczna, ćwicze rano albo po godzinie 15. 3x tydzień

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

9 miesięcy muay thai/ 2x tydzień

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zrzucam z 108kg. tą diete stosuje od ok 99kg

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
Witam, prosze o ocene mojej diety redukcyjnej. Mam 22 lata, mój staż treningowy to prawie rok.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
monotonna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
to akurat żaden problem, troche zabiegany jestem i robie główne posiłki jednocześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
zwiększyłbym podaż tłuszczu
dodał jakieś wielonienasycone omega -3: tłuste ryby, lniany , jednonienasycone : oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
To może zamiast białka na kolacje zjem sobie 100-150g makreli wędzonej i wypije łyżeczke oliwy z oliwek(5g)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
makrela pasuje :)

ale po co pić oliwę daj ją do kurczaka po łyżeczce na posiłek i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
No w sumie. A ilość kcal będzie wtedy ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
zawsze lepiej żeby na początku więcej kcal, żeby móc z czego ciąć potem.
Ogólnie i tak ten tłuszcz musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
Troche poprawiłem
Czy teraz ilość kcal jest odpowiednia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie.

Następny temat

Nadkwasota żołądka a przytycie

WHEY premium