SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta=jak zmienic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
wiec moja dieta. nie jestem pewien jak powinna wygladac do tego co chce zrobic. moze o mnie : 173cm.73kg. mam lekko za duzy brzuch - nie jestem gruby , ale miesni na nim nie widac. chce zostac przy obecnej wadze lub dojsc do 75kg jednoczenie zyskac troche wiecej rzezby. glownie chodzi o brzuch. Mam statyczne zajecia , cwicze ok 4xtydzien.
skorzystalem w wyszukiwarki itp. mam diete oparta na kurakach wszystko wg zasad. Mam tylko pytania odnosnie ilosc B/kg T/kg i WW/kg. Moj przykladowy dzien o B=2.42 T=0.8 WW=3.7 . ne wiem czy nie przesadzam z bialkiem. moge to zmniejszyc do B=2 T=1 WW = tu ile radzicie? pozostac w granicach 4g/kg? dzieki. pozywniee to glownie kurczak/ryz/kasza/ciemny chleb/oliwa z oliwek/jakie chude wedliny ryby/ odzywka bialkowa oraz carbo po treningu.

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tylko zastanow sie na czy Ci zalezy stracie brzuszka czy dojsciu do tych 75 kg? 2g b, 1-1,5t a ww ustalasz do zapotrzebowania w zaleznosci czy chcesz mase czy rzezbe. I avatar lepiej zmien.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może lepiej puki masz jeszcze mało tłuszczu zgub go i zacznij dopiero na mase
wylicz zapotrzebowanie i rozpisz dokładnie diete
możesz zmiejszyc białko do 2 i tłuszczy dać więcej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
Avatar= to moj kot , wiec wiem co robie , a futrzak w nagrode dostal swiezego fileta z kurczaka (uwielbia surowe...heeh. tak samo jak te filety z ryb) wiec byl happy:)
odnosnie diety. ok moge zmniejszyc do 2g bialko a tluszcze dac miedzy 1-1.5 . zapotrzebowanie to mam jakies 2400 kcal. wg kalkulator.ale nie wiem na ile to jest ok. nie mam zadnych aerobow (ale zaczne) cwicze jedynie na silowni 4x tydzien . ok 75-90minut . Odnosnie diety , ciezko mi to przepisac bo mam w excelu a kazdy dzien jest inny , ale trzymam sie zasad z sfd czyli.
jak obiad po trenignu to 150g piesri +worek ryzu+ cos tam do smaku...surowka jakas. sniadanie to przewaznie 50g platkow+mleko+ jakis ser a jak nie ma sera to kanapka z wedlina i jak czegos brakuje to dozuce odzywke bialkowa. potem jakis posilke , jakas kassza lub ryz lub chleb razowy+ mieso (kurak.ryba). wieczorem wiecej bialka mniej ww. na koniec dnia jest odzywka przed spaniem. ok 5 posilkow mam. TAk to wyglada idealny dzien , oczywiscie cos tam zmieniam np jakas watrobka drobiowa czy wolowina itp bo bym sie pozygal tymi kurczakami. spokojnie moge dojechac z ww do 4,5 g jesli tak trzeba. dziei

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
A zdrowy tluszcz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
co tluszcz? bo nie zalapalem. uzywam oliwy z oliwek tej , tloczonej..czy cos takiego. nie wiem co tam jest napisane bo jest po wlosku,ale tania nie byla. Uzywam do smazenia jak i do do solatek, lub tez np. do dodaania odrobiny do gotwego ryzu czy kaszy. O to chodzilo? kupie sobie tez tran na dniach. molersa czy cos takiego..

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Oliwa z oliwek nie jest zbyt dobra do smazenia, dodaj jeszcze olej lniany, orzechy wloskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jesli krotko smazone i nie dymi to ok, jak dluzej to tylko na tluszczach glownie nasyconych - smalec, slonina, olej palmowy...
a najlepiej wogule nie smazyc

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I jak???

Następny temat

Woda + Glukoza ?!

WHEY premium