SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
MJ na jakiej podstawie przypuszczasz że jestes hardgainerem?

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy ja np. chce zdobyc mase t nie zaszkodzi mi mleko?! Ale jak sie go napije to leje jak po browarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
Atomic: Dlatego ze ciezko mi przybrac na masie. Dlatego ze jestem szczuply. Dlatego, ze moge jesc i jesc i nic. Chociaz tutaj pewnie powiesz mi: jedz wiecej. Zgodze sie, tylko to gorzej wyglada w praktyce, a mleko jest wygodne. Po prostu mam szybka przemiane materii.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
poraz kolejny napiszę że piję mleko od 24lat...i nie zamierzam przestać...teraz to 00% tł.
w jakims numerze Muscle & Fitness przeczytałem że mleko jest dobre dla kulturysty i tego sie trzymam a laktozę mam daleko w du**e ,co innego jak bym nie ćwiczył to może bym sie spasł ,ale przeciez ruszam się gram w piłkę ,pływam no ico nie spale tego ??? Moim zdaniem te 50grcukru/litr to pestka koniec i kropka.

Wielebny Doctor Cienias

Zmieniony przez - Doctor w dniu 01-02-18 23:34:20

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś piłem 3 itry mleka dzienni i myślałem, że wszystko jest OK. Zastanawiałem się tylko, dlaczego nie moge się pozbyć tłuszczyku, mimo iż stosowałem odpowiednią dietę. Pewnego razu przeczytałem o cukrze mlecznym i laktozie. Zmianiłem przyzwyczajenia. Teraz piję 0.5l dziennie (rano do płatków jęczmiennych), i widać efekty. Dość szybko straciłem znaczne ilości tłuszczu i mam mniej problemów z "wiatrami".

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pije 3 litry mleka dziennie(0,5%). Mleko jest super, ale gdy staram spalic troche tluszczu ograniczam mleko o polowe.
Wiekszosc profesionalnych kulturystow
odklada mleko 2 miesiace przed zawodami
gdyz laktoza wioze wode pod skura.

MLODY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sadzicie o mleku z mlekiem w proszku? Ostatnio raz dziennie staram sie wypic ok 0,25 l mleka z dodatkiem 100g odtluszczonego mleka w proszku(ostatni w granulkach :D ), jednak obawiam sie czy nie zaszkodzi to mojemu brzuszkowi(!tluszczyk!). Prosze o porade.

DEVON - PROGRESSIVE ARTZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devon mozna sie w ten sposob ratowac w momencie, gdy nie masz kasy na odzywke bialkowa, tylko ze wtedy nalezy kupic odtluszczone mleko w proszku (ma cos okolo 50% bialka, ale moge mylic, wiec lepiej sprawdz na opakowaniu).

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
na opakowaniu tego nie piszą ,ale odtłuszczone mleko w pr.ma ok.36g białka.

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
Wlasnie kupilem mleko w proszku i ma: 36.1 bialka, 52.9 wegla i 0.6 tluszczu.

Pozdrawiam

MJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurczak, spagetti czy może gainer

Następny temat

Wspomaganie ...

WHEY premium