SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miod , cukier , slodzik? - czy slodzic? co najlepiej nam wyjdzie na sylwetce?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24321
Witam.. Moje pytanie dotyczy przypraw slodzacych. ktorymi mozna poslodzic , herbate , kawe itp.. ktory z nich jest najbezpieczniej? ktory z nich najmniej jest w stanie wplynac na nasza sylwetke (czyt. nie zaleje / nie zatlusci) . Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
aha, tak myślałem.
jak nie masz o czymś pojęcia/wiedzy i argumentów by poprzeć swoje wywody - nie pisz nic.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
powiem tak:
- cukier odpada z wiadomych względów
- miód jest bardzo zdrowy, ale to węgle proste, więc jak łatwo łapiesz tłuszcz to możesz się nim trochę zalać (ale i tak można sobie od czasu do czasu zjeść w końcu nie jesteśmy zawodowcami!) [najbezpieczniej spożywać na śniadanie lub ew. po treningu]
- słodziki to po prostu przetworzony syf, mimo że 1 tabletka nie ma nawet 1 kalorii, to nie zmienia to faktu, że to śmieci

takie moje zdanie. Ty więc teraz sobie odpowiedz, co dla ciebie lepsze.

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie slodzic, lepiej aromat czuc, a zdrowiej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej odzwyczaić się ale osobiście używam słodziku tyle mam od życia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24321
:) . Okej dzieki . SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
ja tam nigdy tego nie stosowąłem słodzików i nie zamierzam, bo jak patrzę na skład tego słodzika to już mam odruchy wymiotne...

do autora:
dania takie jak np. owsianka lub placki, omlety nie musisz słodzić słodzikami, możesz używać owoców suszonych np. rodzynek, moreli (to też węgle proste), ale zawsze zdrowsze od słodzika...

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24321
Mi chodzilo dokladnie o kawe.. Bo przed chwila napdala Mnie taka ochota (ogolnie to nie pije kawy na codzien) i chcialem poslodzic czyms . Dodalem lyzeczke cukru , z Tym ze dzisiaj juz jedna dodalem do plackow owsianych i tak Tylko sie pytalem czy to nie zaszkodzic w jeden dzien wrzucic troche miodu.. (a Robie mase bo mam niedowage , raczje Mi nie zaszkodzi taki jeden dzien co nie? ;) )

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-09-22 18:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
jak masz niedowagę to korzystaj póki możesz i sobie używaj miodziku! ;) farciarz xD

Zmieniony przez - maczko765 w dniu 2009-09-22 18:34:55

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24321
hehe ;) . nie ma co przesadzac. Ale raczje nie powinna Mnie taka dawka zalac? (wplynac na Moj %bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3533
Przecież można uzyć ksylitolu.
Mniejsze IG oraz mniej kalorii ;]
w MD sam pan. Michał Karmowski mówił o ksylitolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
maczko a cóż takiego powoduje w tobie wymioty i dlaczego?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie CKD!

Następny temat

Posiłki po treningu, jak to jest?

WHEY premium