SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki po treningu, jak to jest?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3024
Witam, nigdy nie byłem pewien czy dobrze odżywiałem się po treningu,

Od razu po treningu piłem Gainera i jadłem np. kurczaka z 200g ryżu białego, później tak godzinę po tzw. "Obiad białkowy" czyli odżywka białkowa z jakimś mięsem, jajka lub inne źródło białka.

Tak się powinno odzywaiać po treningu? Jakieś sugestie, prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7910
są różne opcje. Każdy musi dobrać najodpowiedniejszy sposób indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny. Ogólnie możesz cos takiego:

od razu po treningu ten gainer po 30 - 45 minutach (1h też ok) po treningu mięcho lub odzywka białkowa i ryż biały

przyjmuje się, że stosunek białka do węgli po treningu powinien wynosić 1:2, czyli np. jak spożywasz 70g węgli to do tego 35g białka

a jeszcze się zapytam jaki jesteś typ budowy???

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3024
ten taki najsłabszy, ciężko mi przytyć coś na E :D acha czyli najlepiej zaraz po treningu gainer i 30 po dopiero jakiś ryż, mięso itp, tak będę jadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7910
jesteś ektomorfikiem. Czyli po treningu szamaj dużo jak ci trudno przytyć ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miod , cukier , slodzik? - czy slodzic? co najlepiej nam wyjdzie na sylwetce?

Następny temat

Jak mam sie odchudzić ?

WPC zestaw